Neymar musi zapłacić karę grzywny w wysokości nieco ponad miliona euro za oszustwo podatkowe. Tak zadecydował sąd w Brazylii, który uznał, że Brazylijczyk działał w złej wierze zakładając cały szereg firm przez które inkasował część ze swoich zarobków oraz praw do wizerunku. W ten sposób był w stanie płacić mniejsze podatki.

Kolejna duża impreza sportowa w Polsce

MEGA akcja Arsenalu i KOSMICZNY gol Giroud

Co za akcja! Co za brama! Warto było czekać na to aż do 85. minuty.

Kolejne trafienie Milinkovicia-Savicia

Luis Alberto dorzucił piłkę z rzutu rożnego, Milinković-Savić strzelił po krótkim słupku i Lazio prowadzi z Niceą już 3 - 1!

Filmik z treningu Paula Pogby

It's getting hot in here 👊🏾☀😜 @manchesterunited #heretocreate #MUFC @paulpogba
Francuz daje z siebie maksa! Powrót na boisko coraz bliżej.
źródło:instagram.com

Bombowe uderzenie Silasa z Herthą

Co za bramka! Młody Brazylijczyk ma niezłą petardę w nodze.
źródło:dailymotion.com

Milinković-Savić daje Lazio prowadzenie

Felipe Caicedo świetnie wyszedł do prostopadłego podania, wycofał piłkę do Sergieja Milinkovicia-Savicia, a Serb pewnie pokonał Cardinale. Nicea 1 - 2 Lazio!

Skład Evertonu na mecz z Lyonem

Skład Lyonu na mecz z Evertonem

Skład Milanu na mecz z AEK Ateny

Leśnodorski i niszowa Roma w Lidze Mistrzów

Byłemu prezesowi Legii chyba celowo się nudziło i chciał sprowokować jakąś dyskusję na Twitterze.

Rashford efektownie załatwił Pedro Pereirę

Dlatego Richarlison nie boi się Chelsea

Pamiętam, że pewnego razu, gdy dorastałem w Brazylii, jakiś gość wymierzył we mnie broń, bo myślał, że jestem dilerem narkotyków, który chce ukraść jego miejscówkę. Tak wyglądało moje życie. Po czymś takim mecze przeciwko Chelsea wyglądają dużo łatwiej!
Richarlison za:telegraph.co.uk

Nowy klub Besnika Hasiego?

Tomasz Cwiakala
@cwiakala
12:45 • 19 Oct 2017
Anderlecht, Legia, Olympiakos, za moment chyba Kortrijk. Można było pozazdrościć Hasiemu takiego pole position, teraz brutalna weryfikacja.
Ostatnio albański szkoleniowiec był trenerem Olympiakosu, a teraz... Chyba czas na powrót do Belgii.
źródło:twitter.com

Kuriozalny gol Lazio chwilę po wznowieniu gry od środka

Mario Balotelli strzelił gola Lazio już w 4. minucie i wydawało się, że Włochów będzie czekać ciężka przeprawa, ale już sekundy później mieliśmy w meczu remis! Piłkarze Lazio potrzebowali zaledwie trzech podań, by ostatecznie po błędzie Dantego Felipe Caicedo zdobył wyrównującą bramkę. Nicea 1 - 1 Lazio

Mario Balotelli strzela na 1-0 w 4. minucie!

Wesley Sneijder dorzuca piłkę w pole karne, Mario Balotelli świetnie uderza ją głową i Nicea w 4. minucie wychodzi na prowadzenie w meczu z Lazio!