Po meczu z Udinese Khedira zabrał piłkę do domu

Lech Wałęsa porównał się do Zbigniewa Bońka

Lech Wałęsa
@PresidentWalesa
15:09 • 23 Oct 2017
Strzeliłem kilka szybkich bramek przeciwnikowi jak kiedys p Zbigniew Boniek @BoniekZibi i na stadionie pełnym kiboli zrobiło sie cicho .LW
źródło:twitter.com

10 najlepszych w plebiscycie Golden Boy

Trener przygotowania fizycznego odszedł z Pogoni

Zachowanie Nagy'ego po meczu rezerw Legii

W sobotę rezerwy Legii Warszawa zremisowały 1:1 z przedostatnim w tabeli Turem Bielsk Podlaski. W meczu wystąpił Dominik Nagy, ale o jego grze cięzko powiedzieć coś dobrego. Według informacji "Przeglądu Sportowego", po końcowym gwizdku sędziego, węgierski skrzydłowy nie podziękował trenerowi ani kolegom za wspólną grę. W pośpiechu udał się do szatni, a dziesięć minut później z nietęgą miną opuścił stadion.
za:przegladsportowy.pl

Alves ma swoją wersję na zdarzenia w meczu z Lyonem

Sytuacje z wykonywaniem stałych fragmentów gry w meczu z Lyonem? W tamtym meczu to wyglądało tak, jakbyśmy byli na szkolnym wybiegu w czasie przerwy, kłócąc się o to, kto ma mieć piłkę. Wcale nie było tak, że wziąłem piłkę, aby przekazać ją Neymarowi. Jeśli spojrzysz jeszcze raz na obraz, to zobaczysz, że biorę piłkę, aby samemu uderzać. W tamtej chwili podchodzi Cavani, żeby zabrać mi piłkę. Kiedy ja ją ukrywałem za plecami, to wtedy Neymar podszedł od tyłu i mi ją ukradł. Nie jestem niańką ani Neymara, ani Cavaniego. Wziąłem piłkę, bo sam chciałem strzelać.
Dani Alves za:Canal+