Skład Arki Gdynia na mecz z Legią

Nieprawdpodobny pech Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdecydował się na strzał z dystansu i... co za pech! Piłka odbiła się od obu słupków i ostatecznie wylądowała w rękach Consigliego. Wciąż 3-1 dla Napoli!

Kontaktowe trafienie Zagłębia Lubin

Matuszczyk do Woźniaka, ten wykłada piłkę Świerczokowi i napastnik Zagłębia Lubin strzela kontaktowego gola! Jagiellonia Białystok 2 - 1 Zagłębie Lubin

Skład Legii na mecz z Arką Gdynia

Girona strzela w słupek i... Real wychodzi na prowadzenie

Girona była niesamowicie bliska zdobycia bramki na 1-0, jednak to piłkarze "Królewskich" mogli cieszyć się z gola - po strzale w słupek podopieczni Zizou przeprowadzili błyskawiczną kontrę i Isco pokonał golkipera gospodarzy, dobijając strzał Cristiano Ronaldo!

Skład Evertonu na mecz z Leicester City

Świderski strzela po asyście Cernycha

Fiodor Cernych tym razem zamienił się w asystenta, a gola na 2-0 zdobył Karol Świderski!

Callejon strzela Sassuolo bezpośrednio z rożnego?

Napoli wychodzi na prowadzenie 2-1 w meczu z Sassuolo po dość niejasnej sytuacji. Jose Callejon dośrodkował z rzutu rożnego i wyglądało na to, że piłka po odbiciu od bramkarza wpadła bezpośrednio do bramki, co odnotowały niektóre media. Inne podają, że piłkę jeszcze musnął głową Lorenzo Insigne.

Szalony taniec radości prezydenta Sampdorii po golu Linettego

Karol Linetty strzela gola na 1-0, a na trybunach Massimo Ferrero zaczyna prawdziwy show! :D

Murray strzela gola Southampton

Glenn Murray strzela głową na bramkę Forstera i daje ekipie beniaminka Premier League remis w meczu z Southampton!

Niesamowita passa Karola Linettego

Tercet "MSN" znów razem

Tercet

Skład Leicester City na mecz z Evertonem

Błyskawiczne trafienie Fiodora Cernycha

Cernych poszedł na przebój w jednej z pierwszych akcji meczu i już w 2. minucie dał prowadzenie Jagiellonii Białystok. 1-0!

Prezydent Sampdorii po golu Linettego

Karol Linetty strzela gola Chievo

Kolejny gol Karola Linettego w Serie A! Tym razem Polak wpisał się na listę strzelców w meczu z Chievo, otwierając wynik spotkania w 20. minucie. Brawo!
źródło:dailymotion.com