Brokuł odnalazł swojego brata

Spięcie między Marcelo i Modriciem

W meczu z Gironą niewiele wychodziło piłkarzom Realu Madryt i to powodowało między nimi krótkie spięcia. Bohaterami jednej z takich sytuacji byli Marcelo i Luka Modric. Jak wychwyciły kamery hiszpańskiej stacji sportowej, chorwacki pomocnik zwrócił uwagę Marcelo za niecelne podanie i nieudaną próbę odbioru piłki. Brazylijczyk zripostował Modricia w ten sposób: 'Pomyliłem się?! Mówisz, że się pomyliłem? A ty się nie mylisz?'. Widać było wyraźnie, że obrońca był bardzo niezadowolony z uwag kolegi. Jednak po jakimś czasie obaj zawodnicy wyjaśnili sobie to nieporozumienie i pogodzili się.
za:deportes cuatro

Poważna kontuzja Ivana Gonzaleza

Michał Trela
@MichalTrelaBlog
19:08 • 30 Oct 2017
Ivan Gonzalez nie zagra przynajmniej do końca roku. Możliwa nawet dłuższa przerwa.
źródło:twitter.com

Neymar przefarbował włosy na... zielono

Tak przestraszysz kibiców Lechii

Korona Kielce zmasakrowała Lechię Gdańsk

Kolejny błąd Lechii i drugi gol Kaczarawy

To już jest demolka... Lechia przegrywa do przerwy z Koroną 0-4, a gola do szatni strzela Kaczarawa!