Reakcja Wolskiego na gwizdy kibiców Lechii

Rafał Wolski dostosował się do poziomu całego zespołu i jego gra w meczu z Koroną Kielce była naprawdę słaba. Nic więc dziwnego, że kibice wyrazili swoje niezadowolenie po jego kolejnym nieudanym zagraniu. A pomocnik Lechii nie pozostawił tego bez reakcji, rzucając pod nosem kilka niecenzuralnych słów...

Soriano pokonuje Kuciaka i 5-0 dla Korony

Co się odwlecze, to nie uciecze - kilka minut po zmarnowanym rzucie karnym, Korona i tak podwyższyła prowadzenie w meczu z Lechią na 5-0. Strzelcem gola Soriano.

Kuciak broni rzut karny Żubrowskiego

Żubrowski stanął przed szansą na podwyższenie wyniku meczu z Lechią na 5-0 dla Korony, ale... tym razem górą był Kuciak, który pewnie chwycił piłkę.

Brokuł odnalazł swojego brata

Spięcie między Marcelo i Modriciem

W meczu z Gironą niewiele wychodziło piłkarzom Realu Madryt i to powodowało między nimi krótkie spięcia. Bohaterami jednej z takich sytuacji byli Marcelo i Luka Modric. Jak wychwyciły kamery hiszpańskiej stacji sportowej, chorwacki pomocnik zwrócił uwagę Marcelo za niecelne podanie i nieudaną próbę odbioru piłki. Brazylijczyk zripostował Modricia w ten sposób: 'Pomyliłem się?! Mówisz, że się pomyliłem? A ty się nie mylisz?'. Widać było wyraźnie, że obrońca był bardzo niezadowolony z uwag kolegi. Jednak po jakimś czasie obaj zawodnicy wyjaśnili sobie to nieporozumienie i pogodzili się.
za:deportes cuatro

Poważna kontuzja Ivana Gonzaleza

Michał Trela
@MichalTrelaBlog
19:08 • 30 Oct 2017
Ivan Gonzalez nie zagra przynajmniej do końca roku. Możliwa nawet dłuższa przerwa.
źródło:twitter.com