reklama

Najwyższe drużyny w Europie

19. Atalanta Bergamo - średnio 184,9 cm wzrostu
CIES Football Observatory przygotowało raport dotyczący wzrostu piłkarzy grających w 36 najsilniejszych europejskich ligach. Przy obliczaniu brano pod uwagę średni wzrost zawodników występujących w podstawowych składach od początku sezonu. Co ciekawe, w czołówce zestawienia znalazły się aż dwie polskie drużyny!
reklama

Morata tłumaczy się ze słów, że nie chciałby na długo zostać w Londynie

Morata tłumaczy się ze słów, że nie chciałby na długo zostać w Londynie
Zostałem źle zrozumiany. Chodziło mi o to, że po zakończeniu kariery nie chciałbym zostać na stałe w Londynie. Naprawdę podoba mi się to miasto, ale gdy zakończę karierę i będę miał dzieci, to wolałbym wrócić do mojego rodzinnego kraju, to jest normalne. Londyn jest stresujący tylko z powodu korków, poza tym to przepiękne miasto. Gdyby Chelsea zaoferowałaby mi kontrakt na 10 lat, prawdopodobnie podpisałbym go.
Alvaro Morata za:football-italia.net

Koszmarna kontuzja piłkarza z hiszpańskiej 2. ligi

Mariano Bittolo, obrońca drugoligowego hiszpańskiego Albacete, doznał w ostatni weekend jednej z najgorszych kontuzji, jakie można sobie wyobrazić. Defensor w walce o górną piłkę zderzył się z kolegą z drużyny, który tak niefortunnie machnął nogą, że trafił go z całej siły prosto w... przyrodzenie. Cios był na tyle mocny i celny, że Bittolo musiał opuścić boisko, gdzie natychmiast zajęli się nim klubowi lekarze. Po spotkaniu jeden z nich, Eduardo Rodriguez, zdradził, iż zawodnik doznał sporych obrażeń i musiał mieć założone na penisie aż 10 szwów. Jak jednak podają media, piłkarz będzie gotowy już do następnego ligowego starcia, które będzie miało miejsce w najbliższy weekend.
za:marca.com

Refleksja Bońka po meczu Lechia-Korona

Zbigniew Boniek
@BoniekZibi
20:11 • 30 Oct 2017
Czyli można grać w czwartek ( PP) i w poniedziałek( ESA).
Korona Kielce w czwartek wyeliminowała Zagłębie Lubin z Pucharu Polski, a dziś wygrała 5-0 z Lechią. Można? Można ;)
źródło:twitter.com
reklama

Korona znokautowała Lechię

Korona znokautowała Lechię

Lechia po 5. bramce przestała wierzyć

Lechia po 5. bramce przestała wierzyć

Dlatego Neymar wybrał zielony kolor włosów

Dlatego Neymar wybrał zielony kolor włosów
reklama