reklama

Yaya Toure radzi jak wykonywać rzuty karne

Są tu jacyś wykonawcy rzutów karnych? W takim razie ten poradnik Yayi Toure jest dla Was ;)
źródło:youtube.com
reklama

Najwyższe drużyny w Europie

19. Atalanta Bergamo - średnio 184,9 cm wzrostu
CIES Football Observatory przygotowało raport dotyczący wzrostu piłkarzy grających w 36 najsilniejszych europejskich ligach. Przy obliczaniu brano pod uwagę średni wzrost zawodników występujących w podstawowych składach od początku sezonu. Co ciekawe, w czołówce zestawienia znalazły się aż dwie polskie drużyny!

Morata tłumaczy się ze słów, że nie chciałby na długo zostać w Londynie

Morata tłumaczy się ze słów, że nie chciałby na długo zostać w Londynie
Zostałem źle zrozumiany. Chodziło mi o to, że po zakończeniu kariery nie chciałbym zostać na stałe w Londynie. Naprawdę podoba mi się to miasto, ale gdy zakończę karierę i będę miał dzieci, to wolałbym wrócić do mojego rodzinnego kraju, to jest normalne. Londyn jest stresujący tylko z powodu korków, poza tym to przepiękne miasto. Gdyby Chelsea zaoferowałaby mi kontrakt na 10 lat, prawdopodobnie podpisałbym go.
Alvaro Morata za:football-italia.net

Koszmarna kontuzja piłkarza z hiszpańskiej 2. ligi

Mariano Bittolo, obrońca drugoligowego hiszpańskiego Albacete, doznał w ostatni weekend jednej z najgorszych kontuzji, jakie można sobie wyobrazić. Defensor w walce o górną piłkę zderzył się z kolegą z drużyny, który tak niefortunnie machnął nogą, że trafił go z całej siły prosto w... przyrodzenie. Cios był na tyle mocny i celny, że Bittolo musiał opuścić boisko, gdzie natychmiast zajęli się nim klubowi lekarze. Po spotkaniu jeden z nich, Eduardo Rodriguez, zdradził, iż zawodnik doznał sporych obrażeń i musiał mieć założone na penisie aż 10 szwów. Jak jednak podają media, piłkarz będzie gotowy już do następnego ligowego starcia, które będzie miało miejsce w najbliższy weekend.
za:marca.com
reklama

Refleksja Bońka po meczu Lechia-Korona

Zbigniew Boniek
@BoniekZibi
20:11 • 30 Oct 2017
Czyli można grać w czwartek ( PP) i w poniedziałek( ESA).
Korona Kielce w czwartek wyeliminowała Zagłębie Lubin z Pucharu Polski, a dziś wygrała 5-0 z Lechią. Można? Można ;)
źródło:twitter.com

Korona znokautowała Lechię

Korona znokautowała Lechię

Lechia po 5. bramce przestała wierzyć

Lechia po 5. bramce przestała wierzyć
reklama