reklama

Carlitos piłkarzem października

Carlitos piłkarzem października
reklama

Olympique zawiesiło Patrice'a Evrę

Olympique zawiesiło Patrice'a Evrę
Klub Olympique Marsylia oficjalnie poinformował o zawieszeniu Patrica Evry, który przed wczorajszym meczem z Vitorią Guimaraes kopnął jednego z agresywnych kibiców. Dzisiaj prezydent francuskiego klubu Jacques-Henri Eyraud spotkał się z piłkarzem i przekazał mu decyzję zarządu. Nie oznacza to jednak, że wobec Evry nie zostaną wyciągnięte poważniejsze sankcje dyscyplinarne. Klub prowadzi śledztwo i dokładnie sprawdza, co było zarzewiem konfliktu, do którego doszło przed czwartkowym spotkaniem. Poinformowano również, że kibice, którzy wzięli udział w awanturze z graczami Olympique, będą zidentyfikowani i surowo ukarani.
za:om.net oraz goal.com

Kapitan Żubrowskiego w "Ustaw Ligę"

Kapitan Żubrowskiego w

Udany powrót Nikolicia do Warszawy

Udany powrót Nikolicia do Warszawy
Dobrze jest wrócić do Warszawy i pojawić się na stadionie, z którym mam związanych wiele wspaniałych wspomnień.
Nemanja Nikolić za:Twitter
reklama

EKSTRAMOMENT - Derby Trójmiasta - Adrian Błąd

O swoim golu dla Arki Gdynia w meczu z Lechią Gdańsk w 2016 roku opowiada strzelec, dziś zawodnik GKS Katowice, który po tej bramce "sam zgłupiał i nie wiedział co ze sobą zrobić". Zapraszamy!
źródło:youtube.com

Transparent kibiców Arki

Zelislaw Zyzynski
@ZelekZyzynski
20:23 • 03 Nov 2017
Kibice Arki wywiesili transparent: Najbardziej utytułowany klub w Trojmiescie. Szpila doskonała i kulturalna, ten kierunek mi sie podoba.
źródło:twitter.com

W restauracji Messiego nie ma już koszulki Neymara

W restauracji Messiego nie ma już koszulki Neymara
U góry zdjęcie, na którym widać koszulki Suareza, Messiego oraz Neymara. U dołu zdjęcie z restauracji, na którym widać już tylko dwie koszulki - urugwajskiego snajpera i argentyńskiej gwiazdy.
reklama