Kuriozalny gol Steevena Langila w Holandii

Obecnie "wulkan z Martyniki" jest piłkarzem drugoligowego, holenderskiego NEC Nijmegen. W dzisiejszym meczy z Cambuur Langil nawet zdobył gola, ale przy dużej pomocy bramkarza rywali.

Nowa koszulka rep. Kamerunu

Tabela Ekstraklasy po piątkowych meczach

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Szaleństwo Kuciaka po golu Flavio Paixao

W 95. minucie meczu Flavio Paixao trafił do bramki Arki, a Dusan Kuciak zaczął szaleć z radości.

Zwycięski gol Flavio Paixao w 95. minucie derbów

Mamy gola w derbach Trójmiasta! Trzeba było na niego czekać aż do 95. minuty meczu. Krasić zagrał prosto na głowę Flavio Paixao.

Sahin żartuje z zachowania Piszczka na meczu LKS-u Goczałkowice

Narada w szatni Arki

Ostry mecz walki w Gdyni

Nieuznana bramka Lechii Gdańsk

Wolski zagrywa z wolnego, a Marco Paixao głową kieruje piłkę do bramki Arki. Sędzia skorzystał z VAR-u i okazało się, że jednak był spalony. Dalej 0:0.

Carlitos piłkarzem października

Olympique zawiesiło Patrice'a Evrę

Klub Olympique Marsylia oficjalnie poinformował o zawieszeniu Patrica Evry, który przed wczorajszym meczem z Vitorią Guimaraes kopnął jednego z agresywnych kibiców. Dzisiaj prezydent francuskiego klubu Jacques-Henri Eyraud spotkał się z piłkarzem i przekazał mu decyzję zarządu. Nie oznacza to jednak, że wobec Evry nie zostaną wyciągnięte poważniejsze sankcje dyscyplinarne. Klub prowadzi śledztwo i dokładnie sprawdza, co było zarzewiem konfliktu, do którego doszło przed czwartkowym spotkaniem. Poinformowano również, że kibice, którzy wzięli udział w awanturze z graczami Olympique, będą zidentyfikowani i surowo ukarani.
za:om.net oraz goal.com

Kapitan Żubrowskiego w "Ustaw Ligę"

Kapitan Żubrowskiego w

Udany powrót Nikolicia do Warszawy

Dobrze jest wrócić do Warszawy i pojawić się na stadionie, z którym mam związanych wiele wspaniałych wspomnień.
Nemanja Nikolić za:Twitter

EKSTRAMOMENT - Derby Trójmiasta - Adrian Błąd

O swoim golu dla Arki Gdynia w meczu z Lechią Gdańsk w 2016 roku opowiada strzelec, dziś zawodnik GKS Katowice, który po tej bramce "sam zgłupiał i nie wiedział co ze sobą zrobić". Zapraszamy!