Składy na mecz Deportivo vs Atletico Madryt

Debiutancki gol Łasickiego w Ekstraklasie

Igor Łasicki strzela Jagiellonii Białystok na 1-0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dominika Furmana!

A Valencia dalej swoje...

Valencia kontynuuje swój zwycięski marsz - tym razem podopieczni Marcelino pokonali Leganes 3-0

Peter Crouch doprowadza do remisu

Mark Hughes wprowadził Petera Croucha w drugiej połowie i okazało się to fantastycznym posunięciem - kilka minut po wejściu na boisko angielski "wieżowiec" zdobył gola na 2-2!

Ronaldo porównał swoją sytuację do sytuacji Neymara

Odejście Neymara z Barcelony było nieco podobne do mojego. Ja jednak odszedłem do Interu w czasach, gdy Serie A była dużo mocniejsza, niż dziś Ligue 1. Nie znam żadnych szczegółów ani nie wiem, kto stał za negocjacjami Neymara. Może wszystkiemu winne były problemy z zarządem Barcelony, tak jak było w moim przypadku. Jeśli znów znalazłbym się w takiej sytuacji, postąpiłbym tak samo.
Ronaldo za:goal.com

Mahrez daje prowadzenie Leicester City

Indywidualna akcja Riyada Mahreza, Algierczyk strzela z ostrego kąta i przy nienajlepszej interwencji Jacka Butlanda "Lisy" wychodzą na prowadzenie. Stoke City 1 - 2 Leicester City