Cristiano z nagrodą dla najlepszego strzelca na świecie

Cristiano Ronaldo odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca na świecie w 2016 roku przyznawaną przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS). Trofeum przyznawane jest za zdobyte gole w międzynarodowych spotkaniach w klubie i reprezentacji.
źródło:realmadryt.pl

Mocna riposta Karima Benzemy na krytykę ze strony Linekera

Współczuję tym, potrafiącym jedynie krytykować. Byli piłkarze, którzy postanawiają zostać dziennikarzami, doświadczali podczas kariery takich samych sytuacji. Jednak nie ma w nich empatii lub poczucia solidarności. To co potrafią, to dzielenie się swoimi negatywnymi odczuciami - jestem tym zażenowany. Gadanie nie pomaga i może jedynie prowadzić do nieporozumień. Powinienem skupić się na tym, co robię na boisku i pomóc mojej drużynie w zdobywaniu tytułów.
Karim Benzema za:marca.com

Efektowny gol Cristiano Ronaldo Juniora

⚽️👌 @cristiano
Cristiano Ronaldo Jr powalczył w odbiorze, potem zdecydował się na zaskakujący strzał i pokonał bramkarza drużyny przeciwnej! A wszystko pod okiem taty... ;)
źródło:instagram.com

Składy na mecz Deportivo vs Atletico Madryt

Debiutancki gol Łasickiego w Ekstraklasie

Igor Łasicki strzela Jagiellonii Białystok na 1-0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dominika Furmana!

A Valencia dalej swoje...

Valencia kontynuuje swój zwycięski marsz - tym razem podopieczni Marcelino pokonali Leganes 3-0

Peter Crouch doprowadza do remisu

Mark Hughes wprowadził Petera Croucha w drugiej połowie i okazało się to fantastycznym posunięciem - kilka minut po wejściu na boisko angielski "wieżowiec" zdobył gola na 2-2!