reklama

Nietypowa ustawka kibiców w Saragossie

Rafal Lebiedzinski
@rafa_lebiedz24
23:42 • 06 Nov 2017
2017. Ultraprawicowi kibice Realu Saragossa pobili sie z ultralewicowymi kibicami Saragossy pod Szkola Sztuk Pieknych w Saragossie🤷🏼‍♂️
źródło:twitter.com
reklama

Prawdziwi przyjaciele Santiego Cazorli

Prawdziwi przyjaciele Santiego Cazorli
Praktycznie każdego dnia dostaję wiadomości od Andresa Iniesty, Davida Silvy i Davida Villi. Kiedy jesteś ciężko kontuzjowany, poznajesz, kto jest tak naprawdę Twoim przyjacielem.
Santi Cazorla za:marca.com

Interesująca technika wyrzucania autów w lidze słoweńskiej

O mały włos nie zakończyło się golem ;)

Występ ''Lewego'' z Urugwajem wciąż pod znakiem zapytania

Występ ''Lewego'' z Urugwajem wciąż pod znakiem zapytania
Niedzielne badania niewiele zmieniły. Zrobiliśmy je po to, aby upewnić się, że nie dolega mu nic poważnego. W kolejnych dniach okaże się, czy będzie gotowy do gry. Nie chcemy podejmować zbędnego ryzyka. Nie wiem, kiedy będzie mógł rozpocząć treningi z zespołem. Musimy bardzo spokojnie obserwować pracę z fizykoterapeutami. Nie mogę teraz powiedzieć, że zagra w piątkowym spotkaniu. To uraz na granicy przeciążenia i naciągnięcia mięśnia półścięgnistego-półbłoniastego w udzie. To mniejszy mięsień niż dwugłowy uda, ale o tej samej funkcji. Ten uraz był doleczony, ale w ostatnim meczu ligowym Robert poczuł dyskomfort. Stąd nasze badania i spokojne podejście do jego ewentualnej gry.
Dr Jacek Jaroszewski za:PAP
reklama

Jutrzejsza okładka "Przeglądu Sportowego"

Jutrzejsza okładka

Kane i Winks nie zagrają w meczach z Niemcami i Brazylią

Kane i Winks  nie zagrają w meczach z Niemcami i Brazylią
Harry Kane i Harry Winks (obaj Tottenham) opuścili z powodu kontuzji zgrupowanie reprezentacji Anglii i nie zagrają w najlbiższych meczach z Niemcami i Brazylią. W miejsce Winksa został powołany Jake Livermore z West Bromwich.
za:@skysportsnews

Nedved żałuje, że nie zagrał w Man Utd

Nedved żałuje, że nie zagrał w Man Utd
Czego najbardziej żałuję w mojej piłkarskiej karierze? Że nigdy nie zagrałem w Manchesterze United. Myślę, że podobałoby mi się tam. Poza tym nigdy nie miałem oferty z tego klubu, jedyna oferta jaką miałem, pochodziła od Chelsea. Podobała mi się generacja piłkarzy takich jak Paul Scholes albo Ryan Giggs. Byłem nawet trochę zazdrosny o Karela Poborsky'ego, który grał w Manchesterze i doświadczył tam wielu świetnych meczów.
Pavel Nedved za:eurosport.com

Jak Artur Boruc dowiedział się o powołaniu na MŚ 2006

Jak Artur Boruc dowiedział się o powołaniu na MŚ 2006
To jest w ogóle śmieszna historia... Pamiętam, że wracałem wtedy z reklamówką piwa do domu ze sklepu. Mój świętej pamięci ojciec krzyczał wtedy z okna: "Ty jedziesz na mundial, Jurek nie jedzie!". Taka historia, jak teraz w kabaretach opowiadają. Ja byłem wtedy w niesamowitym szoku tak jak chyba każdy w tamtym momencie. Oczywiście bardzo się ucieszyłem i zaczęło wtedy do mnie docierać, że faktycznie mogę być numerem 1. na mistrzostwach świata.
Artur Boruc za:sport.tvp.pl

''Nowy początek'' w relacjach Emery'ego z Neymarem

''Nowy początek'' w relacjach Emery'ego z Neymarem
W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji na temat konfliktu na linii Neymar - Unai Emery. Brazylijczyk miał mieć pretensje wynikające z tego, że trener nie traktuje go jak największej gwiazdy w zespole i że zbyt wiele czasu w odprawach poświęca na kwestie taktyczne. Hiszpański szkoleniowiec postanowił zażegnać rzekomy konflikt w zarodku i przed meczem z Anderlechtem w Lidze Mistrzów spotkał się z Neymarem, by porozmawiać z nim w cztery oczy. Spotkanie trwało dłużej, niż zazwyczaj, ale miało być bardzo owocne - obie strony w szczerej rozmowie wyjaśniły sobie wzajemne oczekiwania i doszły do konsensusu. Jak podają francuskie media, spotkanie to miało być "nowym początkiem" w relacjach piłkarza z trenerem, co również ma przełożyć się na atmosferę w szatni PSG.
za:Telefoot

Reprezentacje i ich koszulki na MŚ 2018

Reprezentacje i ich koszulki na MŚ 2018

Chelsea bez Kante VS Chelsea z Kante

Chelsea bez Kante VS Chelsea z Kante

Ważna rocznica dla wszystkich fanów Man Utd

Ważna rocznica dla wszystkich fanów Man Utd

Besiktas zainteresowany Fellainim

Besiktas zainteresowany Fellainim
Fellaini jest na naszej liście. Będziemy próbować go sprowadzić. Nie jest jednak jedynym piłkarzem na naszej liście życzeń. W ten weekend oglądaliśmy 20 meczów na żywo. Transferowe plany nigdy się kończą i wciąż pracujemy nad pozyskiwaniem piłkarzy.
Metin Albayrak, członek zarządu Besiktasu za:goal.com

Komentarz Arbeloi do zwolnienia Bilicia

Komentarz Arbeloi do zwolnienia Bilicia
Alvaro Arbeloa miał okazję pracować ze Slavenem Biliciem w West Hamie w zeszłym sezonie.

Błaszczykowski nie zamierza odchodzić z reprezentacji

Błaszczykowski nie zamierza odchodzić z reprezentacji
Nie zrezygnuję z reprezentacji po mistrzostwach świata. Zdaję sobie sprawę z tego, że mam swoje lata, ale z marzeń się nie rezygnuje. Kiedyś przyjdzie taki moment, że będę za słaby, ale sam nie zrezygnuję z reprezentacji, bo to dla mnie zbyt ważne. Podchodzę do tego z pokorą, ale sam świadomie takiej decyzji nie podejmę.
Jakub Błaszczykowski za:TVN24

Prawdopodobna baza reprezentacji Polski na MŚ w Rosji

Prawdopodobna baza reprezentacji Polski na MŚ w Rosji
Naszym pierwszym wyborem będzie Soczi. Myślimy również o Kazaniu, ale jeśli byśmy chcieli tam zamieszkać, to ktoś musi odpuścić i zwolnić to miejsce. Kluczowe decyzje zapadną jednak po losowaniu, które odbędzie się 1 grudnia. Wtedy dowiemy się, w jakich miastach będziemy grać mecze, choć już wiemy, że większość potencjalnych rozwiązań pasuje nam do bazy w Soczi.
Zbnigniew Boniek za:rdc.pl

Trener Freiburga skomentował występ Kapustki

Trener Freiburga skomentował występ Kapustki
Świetnie było widzieć Bartka, który wcześniej nie grał zbyt wiele, na boisku. Miał ciężki rok w Leicester City, był kontuzjowany i nie miał wielu okazji do gry. Jest jednak bardzo wdzięczny za szansę, jaką u nas otrzymał. Wiedziałem, kiedy go tutaj ściągałem, że jest silny i może robić różnicę. Zagrał dobrze.
Christian Streich za:sport.interia.pl
reklama