reklama

Leo Messi o odejściu Neymara z Barcelony

Leo Messi o odejściu Neymara z Barcelony
Czy dowiedziałem się o transferze Neymara na swoim weselu? Szczerze? Nie. Aż do ostatniego dnia tournee po Stanach Zjednoczonych rozmawialiśmy i o niczym nie wiedzieliśmy. Mówił, że wciąż nie wie, co ma zrobić. Do ostatniej chwili rozmawialiśmy z nim o tym. Inni nagle opowiadają, że o tym wiedzieli, ale prawda jest taka, że do ostatniego momentu rozmawialiśmy z nim o tym transferze i to nam właśnie mówił.
Leo Messi za:sport-english.com
reklama

Tomasz Hajto ostro o klipie TVP

Widziałem, bo ktoś wrzucił na Twittera. Nie, nie podobało mi się. Słabe to moim zdaniem, takie malutkie… Poziom żartu od 0 do 10 oceniam na minus 1. Mogliby wymyślić coś swojego, a nie bazować na moich określeniach. No bo praktycznie wszyscy wiedzą, że ta „truskawka na torcie” wyszła ode mnie. Ja już prawie wycofałem wisienkę z obiegu, a oni, można powiedzieć, znów mi ją wciskają.
Tomasz Hajto za:sport.se.pl

Messi wskazał faworytów MŚ w Rosji

Messi wskazał faworytów MŚ w Rosji
Kandydatami do wygrania Mundialu w Rosji są reprezentacje Hiszpanii, Brazylii, Niemiec i Francji. Myślę, że na tę chwilę sprawiają najlepsze wrażenie i pokazują najlepszą grę. Indywidualnie też są bardzo silni.
Leo Messi za:TyC Sports

Nagy trenuje z pierwszą drużyną Legii

LegiaCWKS.pl
@LegiaCWKSpl
19:19 • 08 Nov 2017
W dzisiejszym treningu pierwszej drużyny udział wziął Dominik Nagy.
źródło:twitter.com
reklama

W Pogoni zaczyna się ciężka praca

Dawid Zieliński
@DaveZielinski16
18:39 • 08 Nov 2017
Piłkarze Pogoni rozpoczynają cykl dwóch treningów dziennie. Ostatni raz trenowali w ten sposób za kadencji Czesława Michniewicza.
źródło:twitter.com

A Buffon ciągle w grze

A Buffon ciągle w grze

Trochę nam się Twitter zmienił...

Trochę nam się Twitter zmienił...
reklama