reklama

Jak Ancelotti pomógł Matuidiemu

Jak Ancelotti pomógł Matuidiemu
Myślę, że trenerem, który odcisnął największe piętno na mojej karierze był Carlo Ancelotti. To właśnie on sprawił, że z dobrego gracza Ligue 1, stałem się piłkarzem międzynarodowego poziomu.
Blaise Matuidi za:RMCsport
reklama

Mioduski o powrocie Boruca do Legii

Mioduski o powrocie Boruca do Legii
Artur Boruc w Legii? Nie wykluczam, ale to ciężki temat. Artur musiałby zaakceptować to, że nie musiałby być numerem 1. W tej chwili świetnie gra Arek Malarz, jest Radek Cierzniak, mamy młodych. Na pewno Artura w Legii bym widział, ale nie wiem w jakiej roli. Finansowo nie jesteśmy w stanie konkurować z Premier League. A potem? Artur jest tu ceniony, więc temat jest otwarty.
Dariusz Mioduski za:sportowefakty.wp.pl

Słowa Tomasza Hajty o Serie A

Mariusz Moński
@M_Monski
19:50 • 08 Nov 2017
O, pan Hajto specjalista od Serie A: "Nie jestem fanem Serie A, tam jest jeden dobry zespół, Juventus, a liga to głównie taktyka."
źródło:twitter.com

Urugwajczycy dzisiaj już nie zmarzną

Urugwajczycy dzisiaj już nie zmarzną
reklama

Leo Messi o odejściu Neymara z Barcelony

Leo Messi o odejściu Neymara z Barcelony
Czy dowiedziałem się o transferze Neymara na swoim weselu? Szczerze? Nie. Aż do ostatniego dnia tournee po Stanach Zjednoczonych rozmawialiśmy i o niczym nie wiedzieliśmy. Mówił, że wciąż nie wie, co ma zrobić. Do ostatniej chwili rozmawialiśmy z nim o tym. Inni nagle opowiadają, że o tym wiedzieli, ale prawda jest taka, że do ostatniego momentu rozmawialiśmy z nim o tym transferze i to nam właśnie mówił.
Leo Messi za:sport-english.com

Tomasz Hajto ostro o klipie TVP

Widziałem, bo ktoś wrzucił na Twittera. Nie, nie podobało mi się. Słabe to moim zdaniem, takie malutkie… Poziom żartu od 0 do 10 oceniam na minus 1. Mogliby wymyślić coś swojego, a nie bazować na moich określeniach. No bo praktycznie wszyscy wiedzą, że ta „truskawka na torcie” wyszła ode mnie. Ja już prawie wycofałem wisienkę z obiegu, a oni, można powiedzieć, znów mi ją wciskają.
Tomasz Hajto za:sport.se.pl

Messi wskazał faworytów MŚ w Rosji

Messi wskazał faworytów MŚ w Rosji
Kandydatami do wygrania Mundialu w Rosji są reprezentacje Hiszpanii, Brazylii, Niemiec i Francji. Myślę, że na tę chwilę sprawiają najlepsze wrażenie i pokazują najlepszą grę. Indywidualnie też są bardzo silni.
Leo Messi za:TyC Sports
reklama