reklama

Taka będzie przyszłość Neymara?

Taka będzie przyszłość Neymara?
Nie wiem, czy Neymar jeszcze przejdzie do Realu Madryt, czy nie. Natomiast mogę stwierdzić, że już w niedalekiej przyszłości, ludzie zarządzający i pracujący w PSG, zmęczą się Neymarem i rzeczami, na jakie sobie pozwala.
Josep María Minguella, były agent piłkarski za:El Partidazo de COPE
reklama

Dialog pod zdjęciem "Krychy" z "Grosikiem"

Dialog pod zdjęciem

Jak Ancelotti pomógł Matuidiemu

Jak Ancelotti pomógł Matuidiemu
Myślę, że trenerem, który odcisnął największe piętno na mojej karierze był Carlo Ancelotti. To właśnie on sprawił, że z dobrego gracza Ligue 1, stałem się piłkarzem międzynarodowego poziomu.
Blaise Matuidi za:RMCsport

Mioduski o powrocie Boruca do Legii

Mioduski o powrocie Boruca do Legii
Artur Boruc w Legii? Nie wykluczam, ale to ciężki temat. Artur musiałby zaakceptować to, że nie musiałby być numerem 1. W tej chwili świetnie gra Arek Malarz, jest Radek Cierzniak, mamy młodych. Na pewno Artura w Legii bym widział, ale nie wiem w jakiej roli. Finansowo nie jesteśmy w stanie konkurować z Premier League. A potem? Artur jest tu ceniony, więc temat jest otwarty.
Dariusz Mioduski za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Słowa Tomasza Hajty o Serie A

Mariusz Moński
@M_Monski
19:50 • 08 Nov 2017
O, pan Hajto specjalista od Serie A: "Nie jestem fanem Serie A, tam jest jeden dobry zespół, Juventus, a liga to głównie taktyka."
źródło:twitter.com

Urugwajczycy dzisiaj już nie zmarzną

Urugwajczycy dzisiaj już nie zmarzną

Leo Messi o odejściu Neymara z Barcelony

Leo Messi o odejściu Neymara z Barcelony
Czy dowiedziałem się o transferze Neymara na swoim weselu? Szczerze? Nie. Aż do ostatniego dnia tournee po Stanach Zjednoczonych rozmawialiśmy i o niczym nie wiedzieliśmy. Mówił, że wciąż nie wie, co ma zrobić. Do ostatniej chwili rozmawialiśmy z nim o tym. Inni nagle opowiadają, że o tym wiedzieli, ale prawda jest taka, że do ostatniego momentu rozmawialiśmy z nim o tym transferze i to nam właśnie mówił.
Leo Messi za:sport-english.com
reklama