reklama

Messi nie boi się rosyjskiej zimy

Messi nie boi się rosyjskiej zimy
reklama

Główka Makino i gol Japonii

No i Japończycy w końcu odpowiadają Brazylijczykom. Goście jednak dalej prowadzą 3:1.

O co chodzi z tym Urugwajem?

Reakcja dzieci na przyjazd Edinsona Cavaniego i spółki nie może mylić. Gwiazdorzy południowoamerykańskiej reprezentacji wyszli na trening w Pruszkowie i wywołali taki entuzjazm, że ktoś mógłby pomyśleć, iż święta Bożego Narodzenia zostały w tym roku przyspieszone o ponad miesiąc. Czyste szaleństwo i wielki podziw. Pewnie bardziej związany z dokonaniami klubowymi. Ale akurat dzisiaj bardziej interesuje nas sama reprezentacja.
Czytaj więcej...

Messi trzasnął zdjęcie, nie wiedział z kim i przeprosił

Messi trzasnął zdjęcie, nie wiedział z kim i przeprosił
W momencie kiedy Driussi poprosił mnie o zdjęcie, to ja schodziłem na obiad, rozmawiałem z kimś i myślałem zupełnie o czymś innym. On mnie poprosił o zdjęcie i pomyślałem, że to jeden z chłopaków, którzy zawsze czekają na zrobienie sobie zdjęcia w hotelu. Nie zdałem sobie sprawy z tego, kim był ten chłopak. Usłyszałem chwilę później, jak Enzo Perez prosił ochroniarzy, żeby pozwolili mu przejść. Wtedy go rozpoznałem. Potem zobaczyłem, że wrzucił nasze zdjęcie na Instagram i wysłałem mu wiadomość z przeprosinami. Nie zrobiłem tego ze względu na to, co mogliby sobie pomyśleć o mnie ludzie. Było mi naprawdę głupio, że nie rozpoznałem Driussiego. Przecież ja go znam. Mamy nawet tego samego tatuażystę.
Leo Messi za:TyC Sports
reklama

Mioduski nie chce powiększać Ekstraklasy

Mioduski nie chce powiększać Ekstraklasy
Zwiększenie ligi? Jest tylko jedno sensowne uzasadnienie - 34 mecze. Poza tym ja nie widzę powodów, dla których powinno się zwiększyć ligę. Dlatego przede wszystkim cały czas powtarzam, najpierw ustalmy cele i priorytety dla Ekstraklasy, a później szukajmy rozwiązań, które pozwolą je osiągnąć. Spójrzmy na całą czołówkę I ligi. Która z tych drużyn spowoduje, że pojawią się nowi sponsorzy, że telewizje będą chciałby zapłacić więcej za prawa? Które z tych klubów mają stadion, na którym będzie się chciało pokazywać ligę. Które mają system szkolenia, który wprowadzi do polskiej ligi nowych młodych piłkarzy? Teoretycznie mogę sobie nawet wyobrazić ligę z 12 drużynami. Wtedy mielibyśmy same silne ośrodki, co kolejkę kilka hitów, stały wysoki poziom, wszyscy non stop o coś walczą. Kluby dostają znacznie więcej z praw telewizyjnych. Liga poszłaby do przodu. Same plusy, tyle tylko, że... Nikt się na to nie zgodzi.
Dariusz Mioduski za:sportowefakty.wp.pl

Artur Boruc ambasadorem forBET

Artur Boruc ambasadorem forBET

Świetna akcja Brazylii i gol Jesusa

Danilo idealnie zagrał do niepilnowanego Gabriela Jesusa. 3:0!
reklama