reklama

Tekst Artura Boruca do śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Tekst Artura Boruca do śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego
reklama

Maciej Sadlok na dłużej w Wiśle

Maciej Sadlok na dłużej w Wiśle
Wisła Kraków porozumiała się w sprawie nowego kontraktu z Maciejem Sadlokiem. Umowa zawodnika z "Białą Gwiazdą" będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
za:wisla.krakow.pl

Reprezentacja Szwecji lepsza bez Zlatana

Reprezentacja Szwecji lepsza bez Zlatana
Myślę, że lepiej, że Szwecja gra bez Ibrahimovicia, ponieważ on sprawiał ból na boisku. Cała drużyna pracowała na to, żeby coś stworzyć i wypracować mu pozycję, a on i tak nie zawsze to wykorzystywał. Oczywiście, gdy był w 100 procentach przygotowany fizycznie to się opłacało. Gdy miał jednak problemy z formą fizyczną to zaczynał być niepotrzebnym ciężarem dla całej drużyny. Obecnie drużyna jest inna, gdy nie ma w składzie Ibrahimovicia. Jasne, nie mogą liczyć na jego magiczne umiejętności, ale są 11 piłkarzami, którzy ciężko walczą. "Ibra" jest piłkarzem, który zawsze gra pod siebie i liczy na to, że reszta drużyny też to robi. To najlepszy zawodnik ostatnich 20 lat w Szwecji, ale to, że go nie ma w reprezentacji spowodowało, że inni gracze się rozwinęli i wzięli odpowiedzialność na swoje barki. Nie możesz grać brzydko i wygrywać nie mając w składzie Ibrahimovicia.
legenda szwedzkiej piłki Kurt Hamrin za:thesun.co.uk

Suso od dziecka kibicował Realowi

Suso od dziecka kibicował Realowi
Jeśli Suso wróci do La Liga to zagra tylko w barwach jakiegoś giganta. Zawsze był kibicem Realu Madryt. Dorastał w barwach "Blanco". Na zdjęciach z okresu dzieciństwa zawsze ma na sobie koszulki Realu.
ojciec Suso za:football-italia.net
reklama

Messi nie boi się rosyjskiej zimy

Messi nie boi się rosyjskiej zimy

Główka Makino i gol Japonii

No i Japończycy w końcu odpowiadają Brazylijczykom. Goście jednak dalej prowadzą 3:1.

O co chodzi z tym Urugwajem?

Reakcja dzieci na przyjazd Edinsona Cavaniego i spółki nie może mylić. Gwiazdorzy południowoamerykańskiej reprezentacji wyszli na trening w Pruszkowie i wywołali taki entuzjazm, że ktoś mógłby pomyśleć, iż święta Bożego Narodzenia zostały w tym roku przyspieszone o ponad miesiąc. Czyste szaleństwo i wielki podziw. Pewnie bardziej związany z dokonaniami klubowymi. Ale akurat dzisiaj bardziej interesuje nas sama reprezentacja.
Czytaj więcej...
reklama