reklama

Ramos pocieszył Casillasa i wbił szpilkę Mourinho

Ramos pocieszył Casillasa i wbił szpilkę Mourinho
Zwróciłem uwagę na sytuację Casillasa w Porto. To chyba wszystkich zaskoczyło. Jeśli za całą tą sytuacją kryje się coś osobistego, o czym nie wiem, to życzę mu szczęścia, gdziekolwiek teraz jest. Nie powinieneś tracić radości, ponieważ w dniu, w którym ją stracisz dopiero przekonasz się czym są prawdziwe problemy. Zawsze jesteśmy ze sobą w kontakcie, często żartujemy. Nikt nie lubi być rezerwowym, gdy był podstawowym zawodnikiem. Zapytam się, czy trener Porto jest przyjacielem Mourinho. Nie byłbym zaskoczony, gdyby tak było. Widziałem, jak zachowywał się na konferencji prasowej i ma podobne cechy do Mourinho.
Sergio Ramos za:thesun.co.uk
reklama

Inna wersja selfie legend

Inna wersja selfie legend

"Krycha" podziękował Borucowi

Twarowski podziękował Borucowi

Twarowski podziękował Borucowi
reklama

Konkurs forBET z Arturem Borucem

Konkurs forBET z Arturem Borucem

Tekst Artura Boruca do śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Tekst Artura Boruca do śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Maciej Sadlok na dłużej w Wiśle

Maciej Sadlok na dłużej w Wiśle
Wisła Kraków porozumiała się w sprawie nowego kontraktu z Maciejem Sadlokiem. Umowa zawodnika z "Białą Gwiazdą" będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
za:wisla.krakow.pl

Reprezentacja Szwecji lepsza bez Zlatana

Reprezentacja Szwecji lepsza bez Zlatana
Myślę, że lepiej, że Szwecja gra bez Ibrahimovicia, ponieważ on sprawiał ból na boisku. Cała drużyna pracowała na to, żeby coś stworzyć i wypracować mu pozycję, a on i tak nie zawsze to wykorzystywał. Oczywiście, gdy był w 100 procentach przygotowany fizycznie to się opłacało. Gdy miał jednak problemy z formą fizyczną to zaczynał być niepotrzebnym ciężarem dla całej drużyny. Obecnie drużyna jest inna, gdy nie ma w składzie Ibrahimovicia. Jasne, nie mogą liczyć na jego magiczne umiejętności, ale są 11 piłkarzami, którzy ciężko walczą. "Ibra" jest piłkarzem, który zawsze gra pod siebie i liczy na to, że reszta drużyny też to robi. To najlepszy zawodnik ostatnich 20 lat w Szwecji, ale to, że go nie ma w reprezentacji spowodowało, że inni gracze się rozwinęli i wzięli odpowiedzialność na swoje barki. Nie możesz grać brzydko i wygrywać nie mając w składzie Ibrahimovicia.
legenda szwedzkiej piłki Kurt Hamrin za:thesun.co.uk

Suso od dziecka kibicował Realowi

Suso od dziecka kibicował Realowi
Jeśli Suso wróci do La Liga to zagra tylko w barwach jakiegoś giganta. Zawsze był kibicem Realu Madryt. Dorastał w barwach "Blanco". Na zdjęciach z okresu dzieciństwa zawsze ma na sobie koszulki Realu.
ojciec Suso za:football-italia.net

Messi nie boi się rosyjskiej zimy

Messi nie boi się rosyjskiej zimy

Główka Makino i gol Japonii

No i Japończycy w końcu odpowiadają Brazylijczykom. Goście jednak dalej prowadzą 3:1.

O co chodzi z tym Urugwajem?

Reakcja dzieci na przyjazd Edinsona Cavaniego i spółki nie może mylić. Gwiazdorzy południowoamerykańskiej reprezentacji wyszli na trening w Pruszkowie i wywołali taki entuzjazm, że ktoś mógłby pomyśleć, iż święta Bożego Narodzenia zostały w tym roku przyspieszone o ponad miesiąc. Czyste szaleństwo i wielki podziw. Pewnie bardziej związany z dokonaniami klubowymi. Ale akurat dzisiaj bardziej interesuje nas sama reprezentacja.
Czytaj więcej...

Messi trzasnął zdjęcie, nie wiedział z kim i przeprosił

Messi trzasnął zdjęcie, nie wiedział z kim i przeprosił
W momencie kiedy Driussi poprosił mnie o zdjęcie, to ja schodziłem na obiad, rozmawiałem z kimś i myślałem zupełnie o czymś innym. On mnie poprosił o zdjęcie i pomyślałem, że to jeden z chłopaków, którzy zawsze czekają na zrobienie sobie zdjęcia w hotelu. Nie zdałem sobie sprawy z tego, kim był ten chłopak. Usłyszałem chwilę później, jak Enzo Perez prosił ochroniarzy, żeby pozwolili mu przejść. Wtedy go rozpoznałem. Potem zobaczyłem, że wrzucił nasze zdjęcie na Instagram i wysłałem mu wiadomość z przeprosinami. Nie zrobiłem tego ze względu na to, co mogliby sobie pomyśleć o mnie ludzie. Było mi naprawdę głupio, że nie rozpoznałem Driussiego. Przecież ja go znam. Mamy nawet tego samego tatuażystę.
Leo Messi za:TyC Sports

Mioduski nie chce powiększać Ekstraklasy

Mioduski nie chce powiększać Ekstraklasy
Zwiększenie ligi? Jest tylko jedno sensowne uzasadnienie - 34 mecze. Poza tym ja nie widzę powodów, dla których powinno się zwiększyć ligę. Dlatego przede wszystkim cały czas powtarzam, najpierw ustalmy cele i priorytety dla Ekstraklasy, a później szukajmy rozwiązań, które pozwolą je osiągnąć. Spójrzmy na całą czołówkę I ligi. Która z tych drużyn spowoduje, że pojawią się nowi sponsorzy, że telewizje będą chciałby zapłacić więcej za prawa? Które z tych klubów mają stadion, na którym będzie się chciało pokazywać ligę. Które mają system szkolenia, który wprowadzi do polskiej ligi nowych młodych piłkarzy? Teoretycznie mogę sobie nawet wyobrazić ligę z 12 drużynami. Wtedy mielibyśmy same silne ośrodki, co kolejkę kilka hitów, stały wysoki poziom, wszyscy non stop o coś walczą. Kluby dostają znacznie więcej z praw telewizyjnych. Liga poszłaby do przodu. Same plusy, tyle tylko, że... Nikt się na to nie zgodzi.
Dariusz Mioduski za:sportowefakty.wp.pl

Artur Boruc ambasadorem forBET

Artur Boruc ambasadorem forBET

Świetna akcja Brazylii i gol Jesusa

Danilo idealnie zagrał do niepilnowanego Gabriela Jesusa. 3:0!

Kawashima wyciągnął karnego Neymara

Przed bramką Marcelo na 2:0 Neymar mógł strzelić drugiego gola z rzutu karnego, ale Kawashima świetnie go wyczuł.
reklama