reklama

Już wiadomo, który gigant chciał Boruca

Już wiadomo, który gigant chciał Boruca
Artur Boruc udzielił wywiadu Sebastianowi Staszewskiemu ze "Sport.pl", w którym w końcu opowiedział o niezwykłej ofercie transferowej. Dziennikarz przypomniał bramkarzowi, że w sierpniowej „Wywiadówce Staszewskiego” zdradził, że w pewnym momencie chciał go jeden z czterech najmocniejszych klubów w Anglii. Menadżer Boruca miał być już nawet po wstępnych rozmowach z działaczami angielskiego giganta. Transfer jednak niewypalił. Dlaczego? Okazało się, że zaważył moment, w którym bramkarz Stoke Asmir Begović strzelił gola Arturowi Borucowi. Polak w końcu dał się namówić i zdradził, o którego giganta z Anglii chodziło. Okazuje się, że to działacze Manchesteru City poważnie zastanawiali się nad pozyskaniem byłego bramkarza Legii.
za:sport.pl
reklama

Wzruszający list Mertesackera do Roberta Enke w rocznicę jego śmierci

Wzruszający list Mertesackera do Roberta Enke w rocznicę jego śmierci
Ja byłem obrońcą, a on był bramkarzem - dosłownie stał za mną. Wspierał mnie. Zwrócił uwagę na moje cechy, z których niepewny siebie 19-latek często sam nie zdaje sobie sprawy. Myślę, że należy zaznaczyć, że tu nie chodzi o gloryfikowanie Roberta, ale o to, żeby zwrócić uwagę, że ludzie dotknięci depresją wcale nie są słabi. To może uderzyć również w tych najsilniejszych, takich jak Robert. Depresja jest jak rak - to straszna choroba. Dlaczego nigdy nie powiedział mi, że ma depresję? Przecież byliśmy przyjaciółmi, którzy jak to mówią, wiedzą o sobie wszystko. Nauczyłem się, że ukrywanie tego przed światem to jeden z głównych objawów tej strasznej choroby. Gdy depresja dotyka swoje ofiary to wiele z nich próbuje to ukryć. Dzisiaj wspomnienia o Robercie wciąż mi pomagają. Czasami wracają do mnie chwile, które spędziliśmy razem. Wtedy, oprócz bólu, czuję również radość.
Per Mertesacker za:sport-english.com

Cristiano Ronaldo Junior trenował z Realem

Cristiano Ronaldo Junior trenował z Realem

Ramos pocieszył Casillasa i wbił szpilkę Mourinho

Ramos pocieszył Casillasa i wbił szpilkę Mourinho
Zwróciłem uwagę na sytuację Casillasa w Porto. To chyba wszystkich zaskoczyło. Jeśli za całą tą sytuacją kryje się coś osobistego, o czym nie wiem, to życzę mu szczęścia, gdziekolwiek teraz jest. Nie powinieneś tracić radości, ponieważ w dniu, w którym ją stracisz dopiero przekonasz się czym są prawdziwe problemy. Zawsze jesteśmy ze sobą w kontakcie, często żartujemy. Nikt nie lubi być rezerwowym, gdy był podstawowym zawodnikiem. Zapytam się, czy trener Porto jest przyjacielem Mourinho. Nie byłbym zaskoczony, gdyby tak było. Widziałem, jak zachowywał się na konferencji prasowej i ma podobne cechy do Mourinho.
Sergio Ramos za:thesun.co.uk
reklama

Inna wersja selfie legend

Inna wersja selfie legend

"Krycha" podziękował Borucowi

Twarowski podziękował Borucowi

Twarowski podziękował Borucowi
reklama