reklama

Gareth Bale znowu kontuzjowany

Gareth Bale znowu kontuzjowany
Real Madryt poinformował o kolejnej kontuzji Garetha Bale'a. Pod koniec czwartkowego treningu Walijczyk poczuł ból w lewej nodze. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że Bale naderwał włókna środkowego mięśnia przywodziciela. Wciąż jednak nie wiadomo, ile dokładnie potrwa przerwa w grze zawodnika "Królewskich".
za:realmadrid.com
reklama

Wymarzony transfer rapera B.R.O do Realu Madryt

Wymarzony transfer rapera B.R.O do Realu Madryt
Robert Lewandowski – myślę, że tego nie trzeba wyjaśniać.
B.R.O za:halamadrid.pl

Evra zdyskwalifikowany i bez klubu

Evra zdyskwalifikowany i bez klubu
Patrice Evra został zdyskwalifikowany przez UEFA i nie może występować w żadnych europejskich rozgrywkach aż do 30 czerwca 2018 roku. Do tego dochodzi kara finansowa w wysokości 10 tysięcy euro. To jednak nie koniec problemów francuskiego piłkarza. Olympique Marsylia oficjalnie poinformowało o rozwiązaniu kontraktu z byłym graczem m.in. Manchesteru United czy Juevntusu.
za:B/R Football‏ oraz Olympique Marseille‏ na Twitterze

Artur Boruc kapitanem rep. Polski

Artur Boruc kapitanem rep. Polski
reklama

Skrót ostatniego meczu Polska - Urugwaj

14 listopada 2012 roku Polska zmierzyła się z Urugwajem. Goście okazali się lepsi i wygrali 3:1. Jak będzie dzisiaj?
źródło:youtube.com

Już wiadomo, który gigant chciał Boruca

Już wiadomo, który gigant chciał Boruca
Artur Boruc udzielił wywiadu Sebastianowi Staszewskiemu ze "Sport.pl", w którym w końcu opowiedział o niezwykłej ofercie transferowej. Dziennikarz przypomniał bramkarzowi, że w sierpniowej „Wywiadówce Staszewskiego” zdradził, że w pewnym momencie chciał go jeden z czterech najmocniejszych klubów w Anglii. Menadżer Boruca miał być już nawet po wstępnych rozmowach z działaczami angielskiego giganta. Transfer jednak niewypalił. Dlaczego? Okazało się, że zaważył moment, w którym bramkarz Stoke Asmir Begović strzelił gola Arturowi Borucowi. Polak w końcu dał się namówić i zdradził, o którego giganta z Anglii chodziło. Okazuje się, że to działacze Manchesteru City poważnie zastanawiali się nad pozyskaniem byłego bramkarza Legii.
za:sport.pl

Wzruszający list Mertesackera do Roberta Enke w rocznicę jego śmierci

Wzruszający list Mertesackera do Roberta Enke w rocznicę jego śmierci
Ja byłem obrońcą, a on był bramkarzem - dosłownie stał za mną. Wspierał mnie. Zwrócił uwagę na moje cechy, z których niepewny siebie 19-latek często sam nie zdaje sobie sprawy. Myślę, że należy zaznaczyć, że tu nie chodzi o gloryfikowanie Roberta, ale o to, żeby zwrócić uwagę, że ludzie dotknięci depresją wcale nie są słabi. To może uderzyć również w tych najsilniejszych, takich jak Robert. Depresja jest jak rak - to straszna choroba. Dlaczego nigdy nie powiedział mi, że ma depresję? Przecież byliśmy przyjaciółmi, którzy jak to mówią, wiedzą o sobie wszystko. Nauczyłem się, że ukrywanie tego przed światem to jeden z głównych objawów tej strasznej choroby. Gdy depresja dotyka swoje ofiary to wiele z nich próbuje to ukryć. Dzisiaj wspomnienia o Robercie wciąż mi pomagają. Czasami wracają do mnie chwile, które spędziliśmy razem. Wtedy, oprócz bólu, czuję również radość.
Per Mertesacker za:sport-english.com
reklama