reklama

Wiadomość Ronaldinho do Puyola

Wiadomość Ronaldinho do Puyola
Mój przyjacielu, bracie, mój wieczny kapitanie! Dziękuję ci za tyle serdeczności, za tyle oznak solidarności i koleżeńskości. Jesteś przykładem, który będę miał przyjemność opowiedzieć moim przyjaciołom. Tym, którzy nie mieli okazji przebywać z tobą i mieć udziału w magicznych chwilach, które mogliśmy razem przeżyć.
Ronaldinho za:konto Ronaldinho na Twitterze
reklama

Benzema: CR7 większym egoistą ode mnie

Benzema: CR7 większym egoistą ode mnie
Dogadujemy się z Cristiano i lubię z nim grać. On lubi grać z pierwszej piłki i jest jeszcze większym egoistą, niż ja. Ale to jest normalne. Mi to nie przeszkadza, bo ostatecznie tak jest lepiej dla drużyny.
Karim Benzema za:Canal Football Club

Izraelski piłkarz wywinął się od śmierci

Izraelski piłkarz wywinął się od śmierci
Elyaniv Barda, 35-letni kapitan izraelskiego zespołu Hapoel Beer Sheva, wyszedł dzisiaj ze szpitala po wypadku jaki przydarzył mu się w zeszłym tygodniu na treningu. Piłkarz został uderzony piłką w klatkę piersiową, a ogromna siła uderzenia spowodowała zatrzymanie akcji serca. Życie uratował mu najpierw masażysta, który natychmiast przystąpił do reanimacji, a potem lekarze w karetce pogotowia. Zastosowano tam cztery elektrowstrząsy, który pobudziły akcję serca na nowo. Barda czuje się już znacznie lepiej, ale serce nie odzyskało jeszcze pełnej sprawności. Do gry w piłkę będzie mógł wrócić za kilka tygodni.
za:Marca

Piłkarz GKS-u z dużym dystansem skomentował zwycięstwo

Bartek Kalinkowski
@BartekKali
14:51 • 12 Nov 2017
Brawo za charakter drużyno, zasłużone zwycięstwo @GKSKatowice_eu ! Wyraźnie pomogłem tym zejściem 😅
Barłomiej Kalinkowski dostał czerwoną kartkę, gdy GKS przegrywał 0-1 z Górnikiem Łęczna. Po jego zejściu z boiska koledzy z drużyny odwrócili losy meczu i wygrali 3-1.
źródło:twitter.com
reklama

Zamorano z dawną koszulką Realu

Zamorano z dawną koszulką Realu

Conti szybko wraca do zdrowia

Conti szybko wraca do zdrowia
Dobre wiadomości napływają z ośrodka treningowego Milanu. Andrea Conti, który zerwał więzadła krzyżowe we wrześniu, robi duże postępy i w bardzo szybkim tempie wraca do zdrowia. Jego powrót może nastąpić szybciej niż przewidywano i być może zobaczymy go na boisku już na przełomie stycznia i lutego.
za:premium sport hd

Cristiano Ronaldo po raz kolejny został ojcem

Cristiano Ronaldo po raz kolejny został ojcem
Za pomocą mediów społecznościowych Cristiano Ronaldo poinformował, że na świat przyszła jego córka Alana Martina. Jak informuje szczęśliwy tata, zarówno mama, jak i córka czują się dobrze :)
reklama