reklama

Kozackie podanie w meczu Macedonia-Norwegia

Asysta przy golu na 1-0 w meczu Macedonia-Norwegia to zdecydowanie jedno z najlepszych prostopadłych podań ostatnich tygodni!
reklama

Wiadomość Ronaldinho do Puyola

Wiadomość Ronaldinho do Puyola
Mój przyjacielu, bracie, mój wieczny kapitanie! Dziękuję ci za tyle serdeczności, za tyle oznak solidarności i koleżeńskości. Jesteś przykładem, który będę miał przyjemność opowiedzieć moim przyjaciołom. Tym, którzy nie mieli okazji przebywać z tobą i mieć udziału w magicznych chwilach, które mogliśmy razem przeżyć.
Ronaldinho za:konto Ronaldinho na Twitterze

Benzema: CR7 większym egoistą ode mnie

Benzema: CR7 większym egoistą ode mnie
Dogadujemy się z Cristiano i lubię z nim grać. On lubi grać z pierwszej piłki i jest jeszcze większym egoistą, niż ja. Ale to jest normalne. Mi to nie przeszkadza, bo ostatecznie tak jest lepiej dla drużyny.
Karim Benzema za:Canal Football Club

Izraelski piłkarz wywinął się od śmierci

Izraelski piłkarz wywinął się od śmierci
Elyaniv Barda, 35-letni kapitan izraelskiego zespołu Hapoel Beer Sheva, wyszedł dzisiaj ze szpitala po wypadku jaki przydarzył mu się w zeszłym tygodniu na treningu. Piłkarz został uderzony piłką w klatkę piersiową, a ogromna siła uderzenia spowodowała zatrzymanie akcji serca. Życie uratował mu najpierw masażysta, który natychmiast przystąpił do reanimacji, a potem lekarze w karetce pogotowia. Zastosowano tam cztery elektrowstrząsy, który pobudziły akcję serca na nowo. Barda czuje się już znacznie lepiej, ale serce nie odzyskało jeszcze pełnej sprawności. Do gry w piłkę będzie mógł wrócić za kilka tygodni.
za:Marca
reklama

Piłkarz GKS-u z dużym dystansem skomentował zwycięstwo

Bartek Kalinkowski
@BartekKali
14:51 • 12 Nov 2017
Brawo za charakter drużyno, zasłużone zwycięstwo @GKSKatowice_eu ! Wyraźnie pomogłem tym zejściem 😅
Barłomiej Kalinkowski dostał czerwoną kartkę, gdy GKS przegrywał 0-1 z Górnikiem Łęczna. Po jego zejściu z boiska koledzy z drużyny odwrócili losy meczu i wygrali 3-1.
źródło:twitter.com

Zamorano z dawną koszulką Realu

Zamorano z dawną koszulką Realu

Conti szybko wraca do zdrowia

Conti szybko wraca do zdrowia
Dobre wiadomości napływają z ośrodka treningowego Milanu. Andrea Conti, który zerwał więzadła krzyżowe we wrześniu, robi duże postępy i w bardzo szybkim tempie wraca do zdrowia. Jego powrót może nastąpić szybciej niż przewidywano i być może zobaczymy go na boisku już na przełomie stycznia i lutego.
za:premium sport hd
reklama