reklama

Rekord świata w liczbie rozegranych oficjalnych spotkań pobity!

Rekord świata w liczbie rozegranych oficjalnych spotkań pobity!
Sobotnie spotkanie Northern Premier League (siódmy poziom rozgrywkowy w Anglii) pomiędzy Stamford AFC a Droylsden FC miało tylko jednego bohatera – 47-letniego Paula Bastocka. Bramkarz gospodarzy, biorąc udział w spotkaniu, stał się nowym rekordzistą świata pod względem liczby rozegranych meczów piłkarskich o oficjalnym charakterze. Zajmujący się na co dzień myciem okien golkiper ma ich już na swoim koncie 1250, a więc o jeden więcej niż dotychczasowy rekordzista – Peter Shilton, były angielski futbolista, także występujący za czasów kariery jako bramkarz. Biorąc pod uwagę fakt, że Bastock nie zamierza jeszcze kończyć kariery, jego licznik będzie dalej bił…
za:dailymail.co.uk
reklama

Zaha zimą trafi do Arsenalu?

Zaha zimą trafi do Arsenalu?
Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się opuszczenie Arsenalu przez dwie największe gwiazdy drużyny – Alexisa Sancheza oraz Mesuta Oezila. Ich umowy z „Kanonierami” wciąż nie zostały przedłużone i wiele wskazuje na to, że już w styczniu, gdy zostanie otwarte zimowe okno transferowe, Chilijczyk i Niemiec z tureckimi korzeniami mogą opuścić Emirates Stadium. Aby cokolwiek na nich zarobić, zarząd AFC musiałby pozbyć się swoich gwiazd najdalej ostatniego dnia stycznia. Dlatego też Arsene Wenger chętnie widziałby w swoim zespole – jako zastępcę Sancheza lub Oezila – piłkarza Crystal Palace, Wilfrieda Zahę. 25-letni napastnik (lub też pomocnik) miałby kosztować 35 mln funtów, a wziąwszy pod uwagę fakt, że jego obecna drużyna jest na ostatnim miejscu w Premier League, a „The Gunners” pilnie poszukują wzmocnień, transfer Zahy wydaje się możliwy do zrealizowania.
za:armatki.net

Mecze w TV: 13 Listopada 2017

20 :45Polsat Sport
Włochy vs Szwecja
baraż do MŚ 2018
20 :45TVP 1
Polska vs Meksyk
mecz towarzyski

Bonucci też ma swoją maskę

Bonucci też ma swoją maskę
reklama

Najnudniejsze baraże w historii?

Najnudniejsze baraże w historii?

Draxler o stosunku piłkarzy PSG do Neymara

Draxler o stosunku piłkarzy PSG do Neymara
To normalne, że o takiej gwieździe jak Neymar dużo się pisze i że sporo z tych rzeczy to bzdury. To bardzo uprzejmy i grzeczny chłopak, który rozumie, jak ważny jest dla zespołu. Piłkarze tej klasy mają prawo żądać pewnych przywilejów. Nikt w PSG nie jest zazdrosny, ani zły z jego powodu. Cieszymy się, że jest z nami.
Julian Draxler za:goal.com

Miły gest Messiego

Miły gest Messiego
reklama