reklama

Dlatego pożegnanie Boruca było tak wyjątkowe

Dlatego pożegnanie Boruca było tak wyjątkowe
Myślę, że pożegnanie Artura Boruca wzbudziło w ludziach takie emocje, bo Boruc to prawdziwy facet. A facet, wiadomo, ma swoje zalety i ma też wady. Ma swoje przypadłości, ma swoje złe nawyki i przyzwyczajenia. Na pewno to nie jest chłopak, który jest wytworem takiej współczesnej kultury. Nie siedzi godzinami na Instagramie, Twitterze, Facebooku. Nie jest plastikowy, tylko czasami czuć od niego whisky, papierosa i oprócz tego, że rzeczywiście miał fenomenalne możliwości, umiejętności, spokój w bramce, to też był jednym z nas. A myślę, że ludzie się identyfikują z takimi, którzy są jednymi z nas. Którzy tak jak i my mają jakieś słabości.
Mateusz Borek za:program 'Misja Futbol'
reklama

Zmiana komentatorów na mecz z Meksykiem

Marcin Tyc
@MarcinTyc
13:40 • 13 Nov 2017
Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz skomentują w TVP dzisiejszy mecz Polski z Meksykiem. @DarekSzpakowski ma wolne. #POLMEX
źródło:twitter.com

Gomez z Milanu na celowniku Boca

Gomez z Milanu na celowniku Boca
Według argentyńskich mediów Boca Juniors jest bardzo zainteresowane sprowadzeniem do siebie w styczniu Gustavo Gomeza. Paragwajski stoper jest zupełnie pomijany przez trenera Milanu, ale jego kontakt obowiązuje do 2021 roku. W przypadku sprzedaży definitywnej, mediolański klub zażąda przynajmniej 5 milionów euro.
za:spaziomilan.it

Kiedy włoski trener ma żonę Szwedkę...

Kiedy włoski trener ma żonę Szwedkę...
Moja żona jest ze Szwecji i nie rozmawiamy ze sobą od piątku. Od kilku dni chodzi za mną i powtarza: "Co, boisz się?". Szwedom podoba się, że cierpimy przez nich. Chcą widzieć, jak cierpimy.
Davide Ballardini, włoski trener Genoi za:calcio.it
reklama

Tak będzie wyglądać koszulka Barcelony na sezon 2018/19?

Tak będzie wyglądać koszulka Barcelony na sezon 2018/19?
Do Internetu trafiły pierwsze przecieki dotyczące koszulki Barcelony na nowy sezon. Jak podoba Wam się taka koncepcja stroju?

"Bayern musi co jakiś czas kupować absolutną gwiazdę"

Bayern musi rozwijać piłkarzy, którzy mają potencjał do gry na najwyższym poziomie w późniejszych latach swojej kariery. To proces, który trwa przez lata i przy którym trzeba być wytrzymałym. Najlepsi piłkarze muszą grać, niezależnie od tego w jakim są wieku. Klub taki jak Bayern powinien raz na jakiś czas kupić absolutną gwiazdę.
Jupp Heynckes za:goal.com

Kroos ocenił poziom Ligue 1

Kroos ocenił poziom Ligue 1
Jak ja oceniam poziom Ligue 1? Tak z gruntu to liga francuska nie jest zła. Ale jest dosyć oczywiste, kto na koniec sezonu okaże się zwycięzcą. Więc albo idziesz do PSG, albo w ogóle nie idziesz grać w tej lidze.
Toni Kroos za:goal.com
reklama