Tym razem Ramos nie strzeli gola w końcówce

Lucas Hernandez kopnął Ramosa w twarz

W pierwszej połowie w polu karnym Atletico Madryt doszło do niezwykle groźnego starcia - Lucas Hernandez chciał wybić piłkę, jednak w tej samej chwili zaatakował ją głową Sergio Ramos i... kopniak piłkarza Atleti wylądował na twarzy Hiszpana. Ten od razu zalał się krwią i był długo opatrywany za linią boczną, jednak jeszcze na chwilę wrócił na boisko. Po przerwie został jednak zmieniony przez Nacho.

Gdy na boisku jest ktoś szybszy niż Cristiano Ronaldo

To byłby korzystny wynik dla Barcelony

Correa kopnął piłką w głowę leżącego Benzemy

Bardzo brzydkie zachowanie Angela Correi - gdy Karim Benzema upadał na ziemię po starciu z Juanfranem, ten z całej siły kopnął piłkę w jego stronę, trafiając centralnie w głowę. Po tym zajściu oczywiście doszło do sporych dyskusji, ale sędzia uspokoił napięcie.

Insigne urywa się obronie Milanu i strzela na 1-0

Jorginho posłał świetne podanie do Insigne, który uciekł obronie Milanu i pokonał Donnarumę. 1-0 dla Napoli!

Marco Paixao strzela gola do szatni

Szymański próbował wybić dośrodkowanie Wolskiego, ale tylko skiksował i piłka trafiła do Marco Paixao. Portugalczyk strzelił swojego drugiego gola w meczu z Wisłą Płock. Lechia prowadzi 3-0!

Krasic głową podwyższa na 2-0 dla Lechii

Lechia zwiększa swoją przewagę nad Wisłą Płock. Dośrodkowanie Flavio Paixao na gola zamienił Milos Krasic.

Antoine Griezmann ściął włosy przed derbami

Fatalna pomyłka Kiełpina i gol dla Lechii

Zły początek meczu w wykonaniu bramkarza Wisły Płock, który wypuścił piłkę z rąk i sprezentował gola Marco Paixao. 1-0 dla Lechii!

Zlatan bliski fantastycznej bramki ''nożycami''

Zlatan Ibrahimović pojawił się na boisku na ostatni kwadrans meczu z Newcastle i w tym czasie zdołał popisać się naprawdę efektownym strzałem, który został jednak obroniony przez Roba Elliota!

Zlatan już gra na całego

Zlatan Ibrahimović wraca na boisko

Miał pauzować do końca roku, jednak wrócił już w połowie listopada - Zlatan Ibrahimović znów gra w barwach Manchesteru United! Szwed pojawił się na ostatni kwadrans meczu z Newcastle United i był nawet bliski wpisania się na listę strzelców, gdy piłka po jego strzale "nożycami" minęła słupek bramki Elliota.

Beznadziejna statystyka Lecha w meczu z Sandecją

Paulinho skuteczny jak cały tercet BBC

XI Milanu na mecz z Napoli

"Bomba" Romelu Lukaku na 4-1

Romelu Lukaku ładnie rozegrał akcję z Juanem Matą, stanął twarzą w twarz z Robem Elliotem i nie dał mu szans atomowym uderzeniem pod poprzeczkę. Manchester United 4 - 1 Newcastle United