Tragiczne zagrania Hildeberto w 3. lidze

Rezerwy Legii grają dzisiaj z ŁKS-em Łomża, a w wyjściowej "jedenastce" drugiej drużyny mistrzów Polski pojawił się m.in. Hildeberto. Tylko zobaczcie co on gra. Materiał pochodzi z konta Szczeżuja (@sapryczek) na Twitterze.

Bramkarz River Plate 'zapomniał', że jest poza polem karnym

Mecz pomiędzy Club Atlético Independiente a River Plate. W 19 minucie bramkarz River postanowił w idiotyczny sposób zapobiec utracie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Independiente
źródło:dailymotion.com

Bartosz Kapustka w sezonie 2008/2009

Juanfran broni Griezmanna

Nigdy nie będę mówić źle o moich kolegach z drużyny, a już na pewno nie o Griezmannie. Problem polega na tym, że w ostatnich dwóch latach naprawdę wysoko postawił sobie poprzeczkę. Gdy do bramki trafiają Correa albo Gameiro to mówimy o tym, że dobrze gra drużyna, a nie Antoine.
Juanfran za:sport-english.com

Kibice Atletico wygwizdali Griezmanna

W 76. minucie derbów Madrytu Fernando Torres pojawił się w miejsce Antoine'a Griezmanna. Francuza pożegnały gwizdy kibiców Atletico.

Niesamowity pojedynek biegowy Juanfrana z CR7

Real Madryt wyprowadzał kontrę, a Junafran odpalił turbo i pognał za Cristiano Ronaldo. Co za bieg!