reklama

Hazard zamierza gonić Manchester City

Hazard zamierza gonić Manchester City
Manchester City wygrywa mnóstwo meczów, ale my zrobimy wszystko, żeby zmniejszyć różnice punktową. Nigdy nie wiesz, co wydarzy się w Premier League. W ostatnim sezonie wygraliśmy 13 meczów z rzędu, więc czemu tego nie powtórzyć? Musimy być na to gotowi.
Eden Hazard za:goal.com
reklama

Wenger wierzy, że Alexis i Mesut zostaną

Wenger wierzy, że Alexis i Mesut zostaną
Jestem przekonany, że Alexis i Mesut kochają klub i drużynę, a o całej reszcie zadecydują. Kiedy? Tego dokładnie nie wiem. Wierzę w to, że kochają klub i chcą tu zostać, ale dobrze wiemy, że są inne topowe kluby, które są również w stanie zaoferować dobre kontrakty. W meczu z Tottenhamem po raz kolejny pokazali swoje przywiązanie do klubu. Nigdy nie kwestionowałem ich przywiązania. Oni miewają słabsze mecze, ale problem jest taki, że gdy piłkarzowi kończy się umowa i trafi mu się słabszy mecz to zaraz wszyscy mówią, że to przez to, że odchodzi. Alexis i Mesut są zainteresowani grą.
Arsene Wenger za:bbc.com

Peszko zdradził przedmeczowy rytuał "Lewego"

Peszko zdradził przedmeczowy rytuał
Robert Lewandowski przed każdym meczem wybiera jakiegoś zawodnika z reprezentacji, żeby powiedział mowę motywacyjną. To nie jest zawsze Robert, czy Artur Boruc wcześniej, czy Kamil Glik, czy "Grosik", tylko każdy po kolei, czy to Krzysiek Mączyński, czy Zieliński, Linetty. Każdy tę mowę musi przejść i zmotywować przed wyjściem drużynę do gry.
Sławomir Peszko za:TVN24 oraz gol24.pl

Frekwencja na meczu klubu Piasek Potworów

Frekwencja na meczu klubu Piasek Potworów
reklama

Tragiczne zagrania Hildeberto w 3. lidze

Rezerwy Legii grają dzisiaj z ŁKS-em Łomża, a w wyjściowej "jedenastce" drugiej drużyny mistrzów Polski pojawił się m.in. Hildeberto. Tylko zobaczcie co on gra. Materiał pochodzi z konta Szczeżuja (@sapryczek) na Twitterze.
źródło:youtube.com

Bramkarz River Plate 'zapomniał', że jest poza polem karnym

Mecz pomiędzy Club Atlético Independiente a River Plate. W 19 minucie bramkarz River postanowił w idiotyczny sposób zapobiec utracie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Independiente
źródło:dailymotion.com

Bartosz Kapustka w sezonie 2008/2009

Bartosz Kapustka w sezonie 2008/2009
reklama