Liga Mistrzów wciąż należy do Cristiano Ronaldo

Aurier chce pomóc Aubameyangowi

Do tej pory to Liverpool odrabiał 0-3...

Sevilla zrobiła Liverpoolowi drugi "Stambuł"

Sevilla zrobiła Liverpoolowi drugi
Niegdyś Liverpool odrobił 3 bramki w pamiętnym finale Ligi Mistrzów z Milanem. Dziś dokonała tego Sevilla, która przegrywała z "The Reds" 0-3, jednak w drugiej połowie udało jej się zdobyć trzy bramki.

Liverpool teraz już wie, jak to jest

Liverpool traci gola na 3-3 w ostatniej minucie!

Co za historia! Liverpool wygrywał na wyjeździe z Sevillą 3-0, a ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3 po golu Pizarro w 93. minucie...

Świetna akcja i gol Manchesteru City

3 punkty zostają w Manchesterze! Raheem Sterling strzelił jedynego gola w meczu z Feyenoordem dopiero w 88. minucie, ale za to po jakiej akcji!

Chyba nikt w to do końca nie wierzy

Dwa różne oblicza Cristiano Ronaldo

Mertens z najbliższej odległości strzela na 3-0

Już nic złego dla Napoli nie może się wydarzyć w meczu z Szachtarem. Po golu Mertensa jest już 3-0!

Zieliński strzela gola po dwójkowej akcji z Mertensem

Zieliński do Mertensa, Mertens do Zielińskiego, strzał i... gol na 2-0 dla Napoli w meczu z Szachtarem!

Ładny strzał Heung-Min Sona na 2-1

Dele Alli ładnie poradził sobie z defensywą BVB na lewym skrzydle, oddał piłkę Sonowi, a Koreańczyk precyzyjnym strzałem po długim roku dał prowadzenie Spurs. BVB 1 - 2 Tottenham

Drugi gol Ben Yeddera w meczu z Liverpoolem

Sevilla traci już tylko jednego gola do Liverpoolu. Po golu Ben Yeddera z rzutu karnego wynik meczu brzmi 2-3!