reklama

FC Barcelona chce pomóc Berizzo

FC Barcelona chce pomóc Berizzo
Dziennikarz David Cartlidge twierdzi, że gdy tylko działacze FC Barcelony dowiedzieli się o chorobie Eduardo Berizzo to natychmiast skontaktowali się z Sevillą i zaoferowali pomoc swoich lekarzy. Trener "Palanganas" może liczyć na wsparcie i porady sztabu medycznego "Dumy Katalonii".
za:David Cartlidge
reklama

Piłkarze nominowani do Drużyny Roku UEFA

Piłkarze nominowani do Drużyny Roku UEFA

Glik i "Lewy" wyróżnieni przez UEFA

Glik i
Dwóch reprezentantów Polski – Kamil Glik i Robert Lewandowski – zostało nominowanych do Drużyny Roku UEFA. W wyborze najlepszych zawodników mijającego roku w Europie mogą wziąć udział wszyscy kibice. Głos na polskich piłkarzy można oddać na oficjalnej stronie UEFA.
za:laczynaspilka.pl

Ojciec Jóźwiaka nie chciał takiego transferu

Ojciec Jóźwiaka nie chciał takiego transferu
Z Legii też były sygnały. My jednak chcieliśmy zostać w Lechu. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że Kamil mógłby odejść ze swojego klubu tylnymi drzwiami.
ojciec Kamila Sławomir Jóźwiak za:Gazeta Wyborcza
reklama

Nie chcą grać z Włochami

Nie chcą grać z Włochami
Zgodnie z informacją podaną przez 'La Gazzetta dello Sport' Argentyna ma zamiar anulować mecz towarzyski z reprezentacją Włoch, który był zaplanowany na 23 marca w Bazylei. Dwa główne powody takiej decyzji to prawdopodobieństwo zanotowania dużo mniejszych zysków niż się spodziewano i sam fakt nieobecności Italii na mundialu w Rosji. Argentyńczycy uważają, że w takiej sytuacji test byłby mniej miarodajny.
za:la gazzetta dello sport

Niespełnione marzenie Falcao

Niespełnione marzenie Falcao

Argumenty na każdą sytuację

Argumenty na każdą sytuację

Pomidor: Dominik Furman || Piłka nożna || Liga+ Extra

Rubryka "Pomidor" w wykonaniu piłkarza Wisły Płock, Dominika Furmana.
źródło:youtube.com

Terminy meczów rewanżowych w PP

Terminy meczów rewanżowych w PP

Zidane o przełamaniu graczy Realu

Zidane o przełamaniu graczy Realu
Cieszę się z bramek Cristiano i Benzemy, bo oni ciężko pracują. Wiedzieliśmy, że w końcu trafią i teraz trzeba iść dalej z taką samą pracą. Wiemy, że obaj są świetni. Dzisiaj trafili cztery razy, ale trzeba iść już do kolejnego meczu.
Zinedine Zidane za:beIN Sports oraz realmadryt.pl

Ryan Colclough z Wigan i jego historia

Ryan Colclough z Wigan i jego historia

Wymiana uprzejmości na linii Meksyk - Polska

Wymiana uprzejmości na linii Meksyk - Polska

Trudne pytanie ;)

Trudne pytanie ;)

PSG nie może kupić historii

PSG nie może kupić historii
PSG próbuje stworzyć historię i nadrobić stracone lata. Dlatego czuję się sympatię do takich klubów, jak na przykład FC Barcelona, bo możemy się cofnąć do czasów Johana Cruyffa i przypomnieć sobie jego wspaniałą erę w hiszpańskim klubie. Wcześniej był Rinus Michels. Oni stworzyli coś wielkiego. To jest historia, a ona potrzebuje czasu. Podobnym przykładem jak PSG jest Manchester City. Nie możesz kupić historii, bo tutaj chodzi o wygrane trofea, zdobyte tytuły. Jeśli myślisz o PSG to widzisz, wielu się na pewno ze mną zgodzi, prawdopodobnie najbardziej ekscytujące ofensywne trio w świecie piłki. Ale aby to potwierdzić musisz zdobywać trofea i odnosić sukces w wielu meczach. Wtedy liczba dzieci i ludzi kibicujących twojej drużynie zaczyna rosnąć. To normalne, tak właśnie jest w sporcie. Los Angeles Lakers byli popularni, ponieważ wygrywali. Liverpool, który cieszy się wielkim wsparciem kibiców na całym świecie, zdobył pięć Pucharów Europy. PSG też będzie w takiej sytuacji, ale wtedy, gdy będzie konsekwentnie wygrywać kolejne mecze. Kibice darzą uczuciem Barcelonę, bo to są właśnie zwycięzcy. Czy Celtic ma historię, której nie można kupić? Tak, absolutnie. Tego nie można kupić. Nigdy nie będziemy w stanie robić tego, co PSG robi pod względem finansowym. To dlatego ludzie myślą, że to niszczy piłkę i jest złe. To jest jednak pod każdym względem nowoczesna piłka. Celtic ma jednak coś, czego wiele klubów nie ma - bogatą historię, wsparcie wielu oddanych kibiców. Porozmawiamy o PSG za 20 lat i zobaczymy, w jakim będą miejscu. W ten klub są inwestowane pieniądze i to oczywiste, że chcą być zwycięzcami. Czy będą jednak w stanie to utrzymać? Jeśli mówimy o wielkich, legendarnych klubach, a według mnie taki klub powinien mieć historię, wsparcie kibiców, fanbase i całą resztę, to Celtic spełnia te kryteria. Pod względem finansowym jednak nie stoimy nawet blisko PSG.
Brendan Rodgers za:scotsman.com

Kibic Liverpoolu i karma, która wraca

Kibic Liverpoolu i karma, która wraca

Kosmopoliga: Gino Lettieri || Piłka nożna || Ekstraklasa po godzinach

Grzegorz Kaczmarczyk odwiedził trenera Korony Kielce, Gino Lettieriego. Jak włoskiemu szkoleniowcowi (który posiada również niemieckie obywatelstwo) żyje się w Polsce?
źródło:youtube.com

"Wasyl" przypomniał o słynnej akcji

Już kiedyś Marcin Wasilewski miał mały problem ze spodenkami. To jeszcze w czasach gry w Lechu. Pewnie pamiętacie. ;)
reklama