reklama

Byli na MŚ 2006, mogą pojechać na MŚ 2018

Łukasz Fabiański (Polska)
11 lat temu na mundial w Niemczech jechali jako młodzi zawodnicy, a w przyszłorocznej edycji MŚ będą jednymi z najbardziej doświadczonych piłkarzy swoich reprezentacji (o ile dostaną powołania na turniej ;).
reklama

Bosz skrytykował Aubameyanga

Bosz skrytykował Aubameyanga
Czerwona kartka dla Aubameyanga? Takie rzeczy nie mają prawa się wydarzać. Jego atak był zbyt agresywny. Zarzucano mu wcześniej, że nie biega i nie pomaga w obronie. Teraz chciał pomóc cofając się mocno do tyłu, ale wszystko schrzanił...
Pter Bosz, trener Borussii Dortmund za:Bild

Kibice Bari błysnęli kreatywnością

Kibice Bari błysnęli kreatywnością

XI Arsenalu na mecz z Burnley

XI Arsenalu na mecz z Burnley
reklama

Messi: "Tak wzmocniło nas odejście Neymara"

Messi:
Odejście Neymara spowodowało u nas zmianę sposobu gry. Straciliśmy wiele w potencjale ofensywnym, ale wzmocniło to naszą grę w defensywie. W tej chwili jesteśmy silniejsi w środku pola, bardziej zbalansowani i tym samym mocniejsi w grze defensywnej.
Leo Messi za:marca.com

To jak to w końcu jest z tym Szymańskim?

To jak to w końcu jest z tym Szymańskim?

Leo Messi – geniusz, który nie musi niczego udowadniać

Kibice FC Barcelony mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Leo Messi po wielomiesięcznych negocjacjach zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem do końca czerwca 2021 r. W umowie Argentyńczyka wpisano gigantyczną, bo wynoszącą aż 700 mln euro, klauzulę odstępnego, sam piłkarz zaś został najlepiej zarabiającym na świecie. Wszyscy więc są zadowoleni, prawda? Niestety, ale nie. Część fanów genialnego gracza miała bowiem nadzieję, że zechce on przejść do innego zespołu, by tam odnieść kolejne sukcesy i udowodnić raz na zawsze wszystkim, że to właśnie jemu przysługuje miano futbolisty wszech czasów. A skoro LM10 zdecydował się pozostać na Camp Nou, praktycznie pewnym jest, że tam zechce zakończyć swoją karierę. Czy to oznacza więc, że nie możemy stawiać go ponad Maradoną, Cruyffem czy Ronaldo?
Czytaj więcej...
reklama