Sterling daje prowadzenie Man City

W tej akcji było mnóstwo chaosu, ale ostatecznie zakończyła się szczęśliwie dla Manchesteru City. "Obywatele" na kilka minut przed końcem meczu z Huddersfield prowadzą 2-1.

Żenująca symulka Fernandinho

Piłkarz Manchesteru City próbował w beznadziejny sposób nabrać arbitra na rzut karny... Na szczęście sędzia nie dał się wykiwać i pokazał mu za tę symulkę żółtą kartkę.

200 dni do mistrzostw świata w Rosji

źródło:@laczynaspilka

Man City odrabia straty w meczu z Huddersfield

Manchester City rozpoczął drugą połowę meczu z Huddersfield od odrabiania strat. Po skutecznym wykonaniu rzutu karnego przez Sergio Aguero jest już 1-1.

Były kitman Manchesteru City wspomina Balotellego

Mario Balotelli to jedyny w swoim rodzaju, najbardziej nieprzywidywalny człowiek na całej planecie. Gdy dostał czerwoną kartkę w meczu z Arsenalem, rzucił swoim butem w plazmowy telewizor w szatni! Był jednak pozytywną postacią, nie był głupi, ale za to bardzo hojny. Potrafił dać bezdomnemu gotówkę albo zapłacić komuś za paliwo. Parkował w niedozwolonych miejscach pod restauracją w centrum Manchesteru, a potem zastanawiał się skąd wzięło się 27 mandatów za złe parkowanie... Gdy opróżniałem jego szafkę po odejściu z Manchesteru, wypadło z niej mnóstwo mandatów.
Les Chapman, były kitman Manchesteru za:dailymail.co.uk

Huddersfield wychodzi na prowadzenie po samobóju Otamendiego

Rzut rożny w końcówce pierwszej połowy meczu zakończył się katastrofą dla Manchesteru City. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego odbiła się od Otamendiego i wpadła do siatki. Huddersfield na prowadzeniu!