reklama

Lamela wraca do gry w piłkę

Lamela wraca do gry w piłkę
W składzie Tottenhamu na jutrzejszy mecz z Leicester City znalazł się Eric Lamela. To pierwszy raz od 13 miesięcy, kiedy Argentyńczyk może zostać powołany przez Mauricio Pochettino. Lamela przeszedł dwie operacje biodra.
za:mirror.co.uk
reklama

De Sciglio nie wiedział jak się cieszyć z gola

De Sciglio nie wiedział jak się cieszyć z gola
Gol z Crotone był moim pierwszym w lidze włoskiej. Nie wiedziałem nawet jak się z niego cieszyć. Potem znalazłem się nagle pośród wszystkich moich kolegów z drużyny. Przybiegli, żeby celebrować tę bramkę. Nawet Buffon przebiegł przez całe boisko i dołączył do nas. To był wielki gest z jego strony. Potem powiedziano mi, że muszę postawić kolację całej drużynie.
Mattia De Sciglio za:vecchiasignora.com

Imaz do Wojtkowskiego i 2-1 dla Wisły Kraków

Imaz wypatrzył Wojtkowskiego w polu karnym, a młody pomocnik zaskoczył strzałem Jana Muchę. Bruk-Bet - Wisła Kraków 1-2!

Rozmowa Busquetsa z piłkarzem Valencii

Rozmowa Busquetsa z piłkarzem Valencii
Kamery hiszpańskiej telewizji wyłapały moment rozmowy między Sergio Busquetsem i Jose Gayą w trakcie przerwy wczorajszego meczu. Obrońca Valencii zagadnął Busquetsa o akcję, w której padł nieuznany gol dla Barcelony: "To jak to było, piłka dobrze przekroczyła linię czy jak?". Pomocnik Barcy odparł: "Była za linią na szerokość dłoni".
za:beIN Sports Espana
reklama

Bruk-Bet doprowadza do remisu

Sędzia nie miał wątpliwości - za zagranie Pereza ręką w polu karnym Bruk-Betowi należy się rzut karny! Do piłki podszedł Łukasz Piątek i mimo że Buchalik miał piłkę na rękawicy, to strzelił gola na 1-1.

Wisła Kraków szybko obejmuje prowadzenie

Bartkowski wycofał piłkę w kierunku Imaza, a Hiszpan wpakował piłkę do bramki. Bruk-Bet-Wisła Kraków 0-1!

Piotr Stokowiec - ekspert w kwestii regularności

Piotr Stokowiec - ekspert w kwestii regularności
reklama