Piękny wolej Salaha na 0-2 w meczu ze Stoke

Tak się kończy pozostawienie Salaha samego w polu karnym... ;)

Rooney dał czadu w meczu z West Ham

Neymar strzela z dystansu na 1-0

PSG czekało na pierwszego gola w meczu z Troyes aż do 72. minuty. W końcu sprawy w swoje ręce wziął Neymar, który strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza. 1-0!

Wayne Rooney strzela gola z własnej połowy!

CO ZA STRZAŁ ROONEYA! Coś niesamowitego! W taki sposób Rooney skompletował hat-tricka w meczu z West Hamem!

Burdenski podwyższa na 2-0 dla Korony

Już nic złego nie może stać się Koronie w meczu z Zagłębiem. Na kilka minut przed końcem meczu kielczanie prowadzą 2-0.

Wenger już jest szczęśliwy

Ozil wykorzystuje sytuację "sam na sam"

Ramsey posłał świetną piłkę do Ozila, który wyszedł "sam na sam" z bramkarzem Huddersfield. Chwilę później było już 4-0 dla Arsenalu!

Piękny gol z woleja Alexisa Sancheza

Mesut Ozil wrzucił w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Alexis Sanchez. Chilijczyk huknął z pierwszej piłki i Arsenal prowadzi z Huddersfield już 3-0!

Giroud podwyższa prowadzenie

Kolejna piękna akcja zespołowa Arsenalu i tym razem Olivier Giroud wpisuje się na listę strzelców. Asysta Mesuta Ozila.

Pierwszy gol Fernando Torresa w obecnym sezonie

Fernando Torres bardzo długo kazał czekać swoim fanom na pierwszego gola w tym sezonie, ale w końcu się udało! Hiszpan strzelił gola na 2-0 w pucharowym meczu z Elche.

Rudiger pokonuje Fabiańskiego

Chelsea w końcu znalazła sposób na Łukasza Fabiańskiego. Mocny strzał głową Antonio Rudigera i 'The Blues' wychodzą na prowadzenie w meczu ze Swansea.

Samobójczy gol Van Dijka w meczu z City

Kevin De Bruyne dośrodkował z rzutu wolnego, a Van Dijk tak nieszczęśliwie wybijał piłkę, że zaskoczył własnego bramkarza. Manchester City-Southampton 1-0!

Ney nie mógł się opanować

Tragiczne zagranie Renato Sanchesa

Czy to ten sam chłopak, który zachwycał w Benfice i na Euro 2016? To zagranie zostawiamy bez komentarza...

Wielka kłótnia w Juventusie

Włoski portal plotkarski poinformował o wielkiej kłótni, jaka miała miejsce w szatni Juventusu. Stronami tego konfliktu byli najstarsi stażem klubowym piłkarze (głównie Włosi) i obcokrajowcy. Padły bardzo mocne, wulgarne słowa. Cała sytuacja może znacząco wpłynąć na plany transferowe Juve, ponieważ trzech piłkarzy pochodzących spoza Włoch, poprosiło o transfer jeszcze w styczniu. Nazwiska tych zawodników nie zostały ujawnione.
za:Dagospia

Tymczasem w obozie Barcy...

Sadio Mane "podcinką" strzela gola dla Liverpoolu

Solanke wypatrzył nieobstawionego Mane, który lekko przerzucił piłkę nad bramkarzem. Stoke-Liverpool 0-1!