Sterling ratownikiem City

Cavani strzela na 2-0 po asyście Neymara

W samej końcówce meczu z Troyes, PSG strzeliło drugiego gola po akcji Neymara i Cavaniego.

Sterling daje wygraną City w 96. minucie meczu!

To musiał być koszmar dla kibiców wszystkich drużyn oglądających plecy City w Premier League. Gdy wydawało się, że "Obywatele" stracą punkty w meczu z Southampton, w ostatniej chwili gola na 2-1 strzelił Raheem Sterling!

Gdyby nie kontuzje w życiu Bale'a...

Świetna parada Fabiańskiego po strzale Moraty

Łukasz Fabiański wyciągnął się jak struna i zapobiegł zdobyciu bramki przez Alvaro Moratę!

Salah jest nie do zatrzymania

Mohamed Salah ustala wynik spotkania ze Stoke

Mohamed Salah minął ostatniego obrońcę i z zimną krwią pokonał bramkarza Stoke. Liverpool wygrywa ze Stoke 3-0!

Piękny wolej Salaha na 0-2 w meczu ze Stoke

Tak się kończy pozostawienie Salaha samego w polu karnym... ;)

Rooney dał czadu w meczu z West Ham

Neymar strzela z dystansu na 1-0

PSG czekało na pierwszego gola w meczu z Troyes aż do 72. minuty. W końcu sprawy w swoje ręce wziął Neymar, który strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza. 1-0!

Wayne Rooney strzela gola z własnej połowy!

CO ZA STRZAŁ ROONEYA! Coś niesamowitego! W taki sposób Rooney skompletował hat-tricka w meczu z West Hamem!

Burdenski podwyższa na 2-0 dla Korony

Już nic złego nie może stać się Koronie w meczu z Zagłębiem. Na kilka minut przed końcem meczu kielczanie prowadzą 2-0.

Wenger już jest szczęśliwy

Ozil wykorzystuje sytuację "sam na sam"

Ramsey posłał świetną piłkę do Ozila, który wyszedł "sam na sam" z bramkarzem Huddersfield. Chwilę później było już 4-0 dla Arsenalu!

Piękny gol z woleja Alexisa Sancheza

Mesut Ozil wrzucił w pole karne, gdzie na piłkę czekał już Alexis Sanchez. Chilijczyk huknął z pierwszej piłki i Arsenal prowadzi z Huddersfield już 3-0!

Giroud podwyższa prowadzenie

Kolejna piękna akcja zespołowa Arsenalu i tym razem Olivier Giroud wpisuje się na listę strzelców. Asysta Mesuta Ozila.

Pierwszy gol Fernando Torresa w obecnym sezonie

Fernando Torres bardzo długo kazał czekać swoim fanom na pierwszego gola w tym sezonie, ale w końcu się udało! Hiszpan strzelił gola na 2-0 w pucharowym meczu z Elche.