"Siatkarska" interwencja Petra Cecha

Lata doświadczenia robią swoje - Petr Cech wpadł na naprawdę ciekawy sposób rozwiązania zamieszania pod własną bramką ;)

Guardiola wścieka się na piłkarza Southampton

Po końcowym gwizdku Pep Guardiola ruszył w kierunku Nathana Redmonda i zaczął na niego krzyczeć i mocno gestykulować. Piłkarz Southampton starał się go zbyć śmiechem.

Były bramkarz Lechii strzela w poprzeczkę z rzutu wolnego

Vanja Milinkovic-Savic dostał szansę gry w pucharowym meczu Torino z Carpi i chciał to uczcić bramką. Niestety, jego strzał w doliczonym czasie gry wylądował na poprzeczce.

Gimenez i Godin po meczu z Elche

Kuśtykający Mendy szaleje po bramce Sterlinga

Co za szalona radość!!! Sterling strzelił zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu i pobiegła do niego cała ławka City. Nie zabrakło również ciężko kontuzjowanego Benjamina Mendy'ego, który zresztą wrzucił ten filmik na swojego Twittera i napisał w ten sposób: "Zerwane więzadła krzyżowe w kolanie, ale kogo to obchodzi, kiedy strzelasz zwycięskiego gola w 95. minucie meczu! Patrzcie na mnie jak biegnę!".

Aguero skomentował gola City z 96. minuty

Sterling ratownikiem City

Cavani strzela na 2-0 po asyście Neymara

W samej końcówce meczu z Troyes, PSG strzeliło drugiego gola po akcji Neymara i Cavaniego.

Sterling daje wygraną City w 96. minucie meczu!

To musiał być koszmar dla kibiców wszystkich drużyn oglądających plecy City w Premier League. Gdy wydawało się, że "Obywatele" stracą punkty w meczu z Southampton, w ostatniej chwili gola na 2-1 strzelił Raheem Sterling!

Gdyby nie kontuzje w życiu Bale'a...

Świetna parada Fabiańskiego po strzale Moraty

Łukasz Fabiański wyciągnął się jak struna i zapobiegł zdobyciu bramki przez Alvaro Moratę!

Salah jest nie do zatrzymania

Mohamed Salah ustala wynik spotkania ze Stoke

Mohamed Salah minął ostatniego obrońcę i z zimną krwią pokonał bramkarza Stoke. Liverpool wygrywa ze Stoke 3-0!

Piękny wolej Salaha na 0-2 w meczu ze Stoke

Tak się kończy pozostawienie Salaha samego w polu karnym... ;)