Otamendi doprowadza do remisu

Gabriel Jesus wyłożył świetną piłkę Otamendiemu, który doprowadził do remisu. Manchester City-West Ham 1-1!

Heynckes wciąż nie podpisał kontraktu z Bayernem

Jupp Heynckes w rozmowie z kibicami Bayernu Monachium wyznał, że... jeszcze nie podpisał umowy z klubem. "Szef finansów Bayernu cały czas zaprasza mnie do swojego gabinetu, żebym to w końcu zrobił, ale ja ciągle nie mam czasu", powiedział Heynckes. Jest to o tyle zaskakujące, że we wtorek miną już dwa miesiące od powrotu doświadczonego trenera do Bayernu.
za:kicker.de

Boguski daje prowadzenie Wiśle Kraków

Sadlok zdecydował się na strzał z dystansu, który Loska odbił przed siebie. Boguski ruszył, żeby dobić piłkę i strzelił gola. Wisła Kraków-Górnik Zabrze 1-0!

Barcelona utrzymała przewagę nad rywalami

West Ham prowadzi z Manchesterem City

Ogbonna strzela Manchesterowi City gola do szatni

Wydawało się, że w meczu Manchesteru City i West Hamu do przerwy będzie bezbramkowy remis, ale wszystko zmieniło się po rzucie rożnym dla "Młotów" pod koniec 1. połowy. Strzelcem gola Ogbonna!