Nike ogłosiło piąta "Złotą Piłkę" CR7?

Nike ogłosiło piąta
Niedługo po pobiciu przez Cristiano Ronaldo rekordu strzeleckiego w Lidze Mistrzów Nike wrzuciło na swój Instagram taką grafikę - wiele osób uznało, że jest to potwierdzenie piątej "Złotej Piłki" dla Portugalczyka.

Piękny gol Cristiano Ronaldo na 2-0

Cristiano Ronaldo uderza piłkę z linii pola karnego, ta ląduje w okienku bramki Burkiego i mamy już 2-0 dla "Królewskich"! A Portugalczyk staje się tym samym pierwszym piłkarzem w historii, który zdobywa bramki w każdym z 6 meczów fazy grupowej LM.

Wielki rekord Cristiano Ronaldo

Ładny strzał Sona na 2-0

Południowokoreański piłkarz Tottenhamu popisał się precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego. Tottenham-APOEL 2-0!

Fatalne wyjście Edersona i gol dla Szachtara

Bramkarz Manchesteru City sprezentował gola Ismaily'emu swoim nieudanym wyjściem z bramki... 2-0 dla Szachtara!

Llorente obraca się z piłką i strzela gola

Aurier dograł piłkę w pole karne. Llorente przyjął piłkę, odwrócił się w stronę bramki i pokonał bramkarza APOEL-u. Tottenham prowadzi 1-0!

Techniczny strzał Firmino i 3-0 dla Liverpoolu

Po 18 minutach meczu Liverpool-Spartak jest już 3-0. Demolka!

Coutinho podwyższa na 2-0

Szybka akcja Liverpoolu zakończyła się kolejnym gole Coutinho. "The Reds" prowadzą ze Spartakiem już 2-0!

Coutinho wykorzystuje rzut karny

Coutinho błyskawicznie otworzył wynik meczu ze Spartakiem wykorzystując rzut karny już w 4. minucie mecze.

Debiutancki gol Mayorala w Lidze Mistrzów

Nieudane przyjęcie piłki przez Isco zamienia się w asystę, a Borja Mayoral zdobywa swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów, otwierając wynik meczu z BVB!

Piotr Zieliński strzela Feyenoordowi w 2. min

Co za początek w wykonaniu Napoli! Diawara dośrodkowuje z rzutu wolnego, do piłki po nieudanej próbie strzału Mertensa dopada Piotr Zieliński i strzałem pod poprzeczkę daje swojej drużynie prowadzenie już w 2. minucie meczu!

Atletico zamierza popsuć plany Arsenalowi

Lewandowski liczy na potrójną koronę

Bez wątpienia możemy w tym sezonie wygrać Bundesligę, Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów. Nie minęło dużo czasu odkąd drużynę objął Jupp Heynckes, jednak gdy myślę o tym, jak pracuje z nami na treningach, to dochodzę do wniosku, że pod jego wodzą możemy osiągnąć naprawdę wiele.
Robert Lewandowski za:goal.com