Edera podwyższa prowadzenie Torino

Edera w zaledwie 4 minuty po pojawieniu się na boisku wpisuje się na listę strzelców i Torino znów odskakuje Lazio na dwie bramki! Lazio 1 - 3 Torino

Kontaktowe trafienie Luisa Alberto

Lazio nie składa broni i mamy kontaktowe trafienie! Luis Alberto przejął futbolówkę na połowie Torino, wyprzedził obrońców i ładnym lobem pokonał Sirigu. Lazio 1 - 2 Torino

Kapitalny strzał Rincona na 2-0

Torino poszło za ciosem i tym razem po indywidualnej akcji i pięknym strzale Rincona dołożyło drugą bramkę! Lazio 0 - 2 Torino

Berenguer daje prowadzenie Torino

Alex Berenguer zdecydował się na indywidualną akcję, w polu karnym nieco się zaplątał w gąszczu obrońców Lazio, jednak ostatecznie udało mu się oddać strzał i pokonał Strakoshę. Lazio 0 - 1 Torino