reklama

MLS nie chce 'starego' Lewandowskiego

MLS nie chce 'starego' Lewandowskiego
Anna Lewandowska powiedziała, że jej mąż marzy o zakończeniu kariery w Stanach Zjednoczonych? Liga MLS to nie są rozgrywki na przezimowanie. Tutaj piłkarze chcą pokazać swoją wartość i rywalizować na najwyższym poziomie. Niektórzy piłkarze, tak jak Lewandowski, mogą się pochwalić fantastyczną karierą. Ale jeśli chcesz przyjechać do MLS na sportową emeryturę, to lepiej wybierz inne rozgrywki. Być może jakaś amerykańska drużyna przyjęłaby takiego zawodnika w końcówce swojej kariery, ale większość klubów odrzuciłaby taką możliwość. Przyszłością MLS są młodzi zawodnicy i w ciągu kilku najbliższych lat, ta liga może stać się jedną z pięciu najlepszych na całym świecie.
Fernando Clavijo, dyrektor techniczny FC Dallas za:goal.com
reklama

Pizarro chce pojechać na mundial

Pizarro chce pojechać na mundial
Słynny peruwiański napastnik Claudio Pizarro zdradził w programie telewizyjnym, że chciałby wziąć udział w mistrzostwach świata w Rosji. Piłkarz Koln nie był powoływany do reprezentacji Peru od ponad 1,5 roku, ale jego zdaniem miało to związek z całą serią kontuzji. W październiku bieżącego roku Pizarro skończył 39 lat.
za:full deporte

Suso opisuje zmiany w Milanie

Suso opisuje zmiany w Milanie
Trener Gattuso daje nam właśnie to, czego potrzebowaliśmy. Jesteśmy teraz dużo bardziej zjednoczeni niż wcześniej. Wcześniej brakowało nam intensywności w grze. Teraz jest jej bardzo dużo, również na treningach. Już dawno nie trenowaliśmy tak ciężko. Gattuso jest też świetnym motywatorem i dużo rozmawia z piłkarzami. Mamy nadzieję, że nie zmienimy już naszej taktyki. Uważam, że system 4-3-3 jest dla nas najlepszy.
Suso za:il giornale

Runjaić odstrzelił Gyurcso

Runjaić odstrzelił Gyurcso
reklama

"Wasyl" ma problemy z sędziowaniem w Polsce

Trzeba przestawić się na polskie sędziowanie, bo w Anglii arbitrzy pozwalali na więcej. Ale nie mam do nikogo pretensji, po prostu muszę jak najszybciej dostosować się do nowych warunków.
Marcin Wasilewski za:przegladsportowy.pl

Skład Legii na mecz z Piastem

Skład Legii na mecz z Piastem

Zamieszanie z karą dla Cardony

Zamieszanie z karą dla Cardony
reklama