reklama

Czasy się zmieniają

Czasy się zmieniają
reklama

Szmatuła kasuje Niezgodę poza polem karnym

Jarosław Niezgoda został nieprzepisowo zatrzymany przez Jakuba Szmatułę. I to poza polem karnym! Czerwona kartka dla bramkarza Piasta, a to dopiero początek meczu.

Derby w urodziny Sobolewskiego

Michał Trela
@MichalTrelaBlog
17:09 • 12 Dec 2017
Swoją drogą, Radosław Sobolewski w środę będzie obchodził 41. urodziny. Trafił się dobry termin derbów.
źródło:twitter.com

Drogba: Salah to prawdziwy boss

Drogba: Salah to prawdziwy boss
Mohamed Salah zaczyna być coraz większym liderem i 'bossem'. Widzimy to w meczach reprezentacji Egiptu i Liverpoolu. Patrząc na to, w jaki sposób celebruje swoje gole, mogę powiedzieć, że on jest świadomy tego, co robi. Nie wariuje, ale wystawia język jakby chciał powiedzieć 'tak, to jestem ja'. Salah może być jedną z gwiazd MŚ, jeśli jego koledzy też wzniosą się na odpowiednio wysoki poziom. Jest nieprzewidywalny i z łatwością mija przeciwników dryblingiem. Stał się silniejszy i strzela dużo goli. Był taki czas, kiedy pisał do mnie: 'Nie strzelam goli, nie wiem dlaczego'. Mówiłem mu, że to kwestia czasu i pewności siebie. Jeśli to masz, to wszystko się może zdarzyć. I teraz strzela raz za razem. Stał się lepszy wraz z upływem lat.
Didier Drogba za:bbc.com
reklama

Obecna sytuacja Milanu w Serie A

Obecna sytuacja Milanu w Serie A

Jevtović na celowniku Legii

Jevtović na celowniku Legii
Według informacji serbskiego serwisu "Sportski žurnal‏" Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem skrzydłowego Milana Jevtovicia. Obecnie Serb jest zawodnikiem Rosenborga, do którego jest wypożyczony z tureckiego Antalyasporu.
za:zurnal.rs

Losowanie LM okiem ZEZO CARTOONS

Losowanie LM okiem ZEZO CARTOONS
reklama