reklama

Premier Morawiecki o sytuacji polskich piłkarzy

Premier Morawiecki o sytuacji polskich piłkarzy
reklama

Australia chce zatrudnić słynnego trenera

Australia chce zatrudnić słynnego trenera
Australijska Federacja Piłkarska jest bardzo zainteresowana tym, aby nowym selekcjonerem reprezentacji został utytułowany brazylijski szkoleniowiec Luiz Felipe Scolari (był m.in. mistrzem świata z Brazylią w 2002 roku). Jeszcze do niedawna opiekunem drużyny był Ange Postecoglou, ale złożył dymisję. Australia weźmie udział w mistrzostwach świata i zmierzy się w grupie z Francją, Danią i Peru.
za:reuters

Prezent urodzinowy od Firmino dla ukochanej

Prezent urodzinowy od Firmino dla ukochanej
Gwiazda Liverpoolu kupiła swojej ukochanej Porsche Cayenne. Niezły prezent! ;)

Czasy się zmieniają

Czasy się zmieniają
reklama

Szmatuła kasuje Niezgodę poza polem karnym

Jarosław Niezgoda został nieprzepisowo zatrzymany przez Jakuba Szmatułę. I to poza polem karnym! Czerwona kartka dla bramkarza Piasta, a to dopiero początek meczu.

Derby w urodziny Sobolewskiego

Michał Trela
@MichalTrelaBlog
17:09 • 12 Dec 2017
Swoją drogą, Radosław Sobolewski w środę będzie obchodził 41. urodziny. Trafił się dobry termin derbów.
źródło:twitter.com

Drogba: Salah to prawdziwy boss

Drogba: Salah to prawdziwy boss
Mohamed Salah zaczyna być coraz większym liderem i 'bossem'. Widzimy to w meczach reprezentacji Egiptu i Liverpoolu. Patrząc na to, w jaki sposób celebruje swoje gole, mogę powiedzieć, że on jest świadomy tego, co robi. Nie wariuje, ale wystawia język jakby chciał powiedzieć 'tak, to jestem ja'. Salah może być jedną z gwiazd MŚ, jeśli jego koledzy też wzniosą się na odpowiednio wysoki poziom. Jest nieprzewidywalny i z łatwością mija przeciwników dryblingiem. Stał się silniejszy i strzela dużo goli. Był taki czas, kiedy pisał do mnie: 'Nie strzelam goli, nie wiem dlaczego'. Mówiłem mu, że to kwestia czasu i pewności siebie. Jeśli to masz, to wszystko się może zdarzyć. I teraz strzela raz za razem. Stał się lepszy wraz z upływem lat.
Didier Drogba za:bbc.com
reklama