reklama

Zlatan brutalnie podsumował Guardiolę

Zlatan brutalnie podsumował Guardiolę
Pierwsze sześć miesięcy z Guardiolą było idealne. Później zmienił system, taktykę i to mi nie pasowało. Poszedłem porozmawiać z nim na ten temat. Powiedziałem mu: "Wydaje mi się, że poświęcasz innych piłkarzy dla jednego zawodnika - Messiego". Odpowiedział: "Nie wydaje mi się, że tak jest, ale rozumiem o co ci chodzi. Nie ma problemu, zajmę się tym". Pomyślałem, że będzie okej. W następnym meczu siedziałem na ławce. Nic nie mówiłem, ciężko pracowałem. Drugi mecz i znowu siedzę. Myślałem, że to dobrze rozwiąże, a on się do mnie nie odzywał i nic nie tłumaczył. Trzeci mecz - ławka. Przyszedł czas czwartego meczu, który też zacząłem na ławce. Pomyślałem, że coś jest nie tak. Od tamtej pory przestał ze mną rozmawiać. Nawet na mnie nie patrzył. Gdy wchodziłem do pokoju to on wychodził. Nie był złym człowiekiem, ale najbardziej niedojrzałym jakiego poznałem. Mężczyzna rozwiązuje swoje problemy.
Zlatan Ibrahimović za:skysports.com
reklama

Jan Urban w piątek dalej w Śląsku

Jakub Guder
@JakubGuder
14:03 • 13 Dec 2017
Prezes Bobowiec potwierdza: Jan Urban w piątek poprowadzi drużynę.
źródło:twitter.com

Motywacja w stylu Faustino Asprilli

Motywacja w stylu Faustino Asprilli

Urodziny Radosława Sobolewskiego

Urodziny Radosława Sobolewskiego
reklama

Kibic Śląska poinstruował piłkarzy

Kibic Śląska poinstruował piłkarzy

Liverpool odwiedził szpital Alder Hey

Mega filmik! Juergen Klopp i jego drużyna wybrali się do szpitala dziecięcego, żeby odwiedzić kibiców (nie tylko tych trzymających kciuki za Liverpool). Było naprawdę wesoło.
źródło:youtube.com

Moyes chciałby mieć u siebie Wilshere'a

Moyes chciałby mieć u siebie Wilshere'a
Gdy pozyskujesz piłkarza z innego klubu Premier League to masz nadzieję, że będzie łatwiej mu się zaaklimatyzować w nowej drużynie i pokazać swoją wartość. Gdyby Jack Wilshere był dostępny to na pewno musielibyśmy zwrócić na niego uwagę. Wierzę w to, że okienko transferowe może wpłynąć na to, czy spadniesz z ligi czy w niej zostaniesz. Jeśli pozyskamy odpowiednich piłkarzy to już będzie dużo. Chce się też upewnić, że szukamy piłkarzy, którzy mają czas i chcą zostać w klubie na dłużej, a nie na chwilę.
David Moyes za:goal.com
reklama