reklama

Diaboliczny plan Bartomeu

Diaboliczny plan Bartomeu
reklama

Flavio Paixao i jego biznes

Flavio Paixao i jego biznes
Działam w nieruchomościach. To taka odskocznia od piłki i zabezpieczenie na przyszłość. Kariera piłkarza trwa zbyt krótko, żeby nie być przygotowanym na nowe życie. Ja jestem. To bezpieczny biznes, który daje poczucie stabilności. Kupiłem kilka apartamentów w Portugalii. W Lizbonie, Sesimbrze i Setubalu. Wypożyczam je turystom na wakacje. Jeśli wybiera się pan do Lizbony, można skorzystać z mojego apartamentu. Czekam na turystów z Polski, którzy zawsze są mile przeze mnie widziani.
Flavio Paixao za:przegladsportowy.pl

Iniesta ocenił wyniki Złotej Piłki

Iniesta ocenił wyniki Złotej Piłki
Decyzja o wyborze zwycięzcy w rankingu Złotej Piłki jest zawsze sprawiedliwa. Chociaż nie znamy szczegółów, które decydują o wybraniu danego piłkarza. Według mnie to bardzo sprawiedliwe, że Cristiano Ronaldo zdobył pięć Złotych Piłek.
Andres Iniesta za:RMadridEdition na Twitterze

Alain Roche porównał Real z PSG

Alain Roche porównał Real z PSG
Patrząc formacja po formacji, w której Real Madryt jest silniejszy od PSG? W ataku obie drużyny są równe. Mbappe jest dużo lepszy niż Bale, Cavani strzela więcej niż Benzema. Cristiano wciąż jest trochę przed Neymarem, ale Brazylijczyk nie jest daleko w tyle. Linia pomocy Madrytu ma przewagę w zakresie automatyzacji. Po ich stronie jest technika, siła oraz agresja. Patrząc na środek obrony to PSG nie ma czego zazdrościć. Brakuje jednak zawodnika z takim duchem walki jak Sergio Ramos. Jest zawodnikiem urodzonym do wielkich meczów, a takiego paryska obrona nie ma. Obrońcy boczni Madrytu przewyższają tych z PSG - Dani Carvajal, a szczególnie Marcelo. Nawet jeśli w defensywie nie są znakomici to mają jakość techniczną, którą ciężko znaleźć. W bramce Keylor Navas ma dużo większe doświadczenie niż Alphonse Areola, który wciąż jest młodym bramkarzem.
były piłkarz m.in. PSG Alain Roche za:goal.com
reklama

Zlatan brutalnie podsumował Guardiolę

Zlatan brutalnie podsumował Guardiolę
Pierwsze sześć miesięcy z Guardiolą było idealne. Później zmienił system, taktykę i to mi nie pasowało. Poszedłem porozmawiać z nim na ten temat. Powiedziałem mu: "Wydaje mi się, że poświęcasz innych piłkarzy dla jednego zawodnika - Messiego". Odpowiedział: "Nie wydaje mi się, że tak jest, ale rozumiem o co ci chodzi. Nie ma problemu, zajmę się tym". Pomyślałem, że będzie okej. W następnym meczu siedziałem na ławce. Nic nie mówiłem, ciężko pracowałem. Drugi mecz i znowu siedzę. Myślałem, że to dobrze rozwiąże, a on się do mnie nie odzywał i nic nie tłumaczył. Trzeci mecz - ławka. Przyszedł czas czwartego meczu, który też zacząłem na ławce. Pomyślałem, że coś jest nie tak. Od tamtej pory przestał ze mną rozmawiać. Nawet na mnie nie patrzył. Gdy wchodziłem do pokoju to on wychodził. Nie był złym człowiekiem, ale najbardziej niedojrzałym jakiego poznałem. Mężczyzna rozwiązuje swoje problemy.
Zlatan Ibrahimović za:skysports.com

Jan Urban w piątek dalej w Śląsku

Jakub Guder
@JakubGuder
14:03 • 13 Dec 2017
Prezes Bobowiec potwierdza: Jan Urban w piątek poprowadzi drużynę.
źródło:twitter.com

Motywacja w stylu Faustino Asprilli

Motywacja w stylu Faustino Asprilli
reklama