Ładny gol z półobrotu autorstwa Keity Balde z Monaco

Monaco vs Rennes
źródło:dailymotion.com

Bristol City strzela na 2:1 w 93. minucie

Co za zakończenie meczu Manchesteru United! Korey Smith strzela na 2:1 w 93. minucie meczu! Szok!

Chelsea straciła gola, rozpoczęła mecz od środka i... strzeliła gola

Co za akcja! W 90. minucie Bournemouth strzeliło gola na 1:1 z Chelsea, a chwilę później Morata strzelił na 2:1. Artur Boruc nie miał szans!

Dybala do Higuaina, a ten strzela na 2:0

2:0 dla "Starej Damy" w meczu z Genoą!

Zlatan śmieje się z niedowiarków

Yarmolenko strzela kontaktowego gola

Świetna piłka od Kagawy trafiła prosto na głowę Yarmolenki. Bayern prowadzi już tylko 2:1.

Zlatan strzelił Bristol City z rzutu wolnego

No i mamy już 1:1! Zlatan Ibrahimović, rzut wolny i GOL!

Bristol City strzeliło gola United

Niespodzianka! 1:0 dla Bristol City! Strzelcem gola Joe Bryan.

Urodzinowy gol Kyliana Mbappe

2:0 dla PSG! Kylian Mbappe robi sobie prezent w urodziny.

Wiadomość Leo Messiego do Neymara

Witaj Ney... Myślę, że wszystko sobie powiedzieliśmy, gdy odchodziłeś. Prawda jest taka, że wciąż cię tutaj brakuje. Nam z Luisem brakuje chociażby porannego rytuału dzielenia się z tobą mate. To oczywiście tylko jedna z wielu rzeczy. Jak zawsze życzę ci wszystkiego najlepszego, gdziekolwiek jesteś. Jestem pewien, że nasze ścieżki znowu się wkrótce przetną - czy to na boisku czy poza nim. Trzymaj się.
Leo Messi za:tribuna.com

Analiza aktualnych problemów Milanu

W Milanie nie ma problemu trenera czy tym bardziej piłkarzy albo karnego zgrupowania. Ja przede wszystkim skupiam się na klubie i na tym, kto go reprezentuje. Potrzebni są dyrektorzy, którzy znają historię i tradycję tego klubu. Muszą być symbolami będącymi w stanie przekazywać to dziedzictwo dalej. Paolo Maldini jest wyjątkowy i naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego nie ma go wewnątrz klubowej struktury. To jest dla mnie niewytłumaczalne. Mojemu dawnemu koledze Rino Gattuso mogę życzyć jedynie wszystkiego najlepszego. Jest teraz w niesamowicie trudnej sytuacji, ale co można mu powiedzieć? Z całą pewnością odpowiedzialność za taki stan rzeczy nie leży po jego stronie. Mówimy o cudownej osobie, która zrobiłaby wszystko, aby pomóc Milanowi. Na obecną chwilę to jest niemożliwe. Kiedy wszystko zaczyna iść źle, to piłkarze tracą przekonanie i jest jeszcze gorzej. Tydzień karnego zgrupowania może czemuś służyć? Gdyby nawet to był problem leżący w drużynie, to nie rozwiążesz go w kilka dni. Za dużo się mówi o trenerze i o konieczności zwiększenia zysków, podczas gdy tradycji nie można kupić i Maldini wciąż pozostaje poza klubem.
Dario Simic, były reprezentant Chorwacji i gracz m.in. Milanu za:mediagol.it

Dybala pięknie oszukał rywali i pokonał bramkarza

Ależ on to zrobił! Co za lekkość! 1:0 dla Juventusu w meczu z Genoą.

Ostatni mecz Pastore w barwach PSG?

Marcelo Simonian, agent reprezentujący interesy Javiera Pastore, przyznał przed meczem z Caen, że to może być ostatni występ jego klienta w koszulce PSG. Sam piłkarzy w przerwie meczu dość tajemniczo odniósł się do pogłosek na swój temat mówiąc, że nie wie co się wydarzy 'jutro'. Od jakiegoś czasu mówi się, że Pastore wyjedzie z Paryża już zimą i prawdopodobnie powróci do Serie A. Najbardziej zainteresowany jego pozyskaniem jest Inter.
za:footmercato

Falcao zapakował gola Rennes

Co tu się działo! W końcu Falcao zapakował piłkę do bramki rywali. 1:0 dla Monaco!

Podcinka Mullera na 2:0

Świetna piłka od "Lewego" do Mullera, a ten na luzie pokonuje bramkarza Borussii. 2:0 dla Bayernu!

NIESAMOWITY gol piętą Cavaniego

Co za wykończenie! Edinson Cavani! Coś fantastycznego! 1:0 dla PSG w meczu z Caen.