reklama

Wielkie wyróżnienie dla Marka Zuba

Wielkie wyróżnienie dla Marka Zuba
Obecnie Marek Zub jest trenerem Szachtiora Soligorsk, a wcześniej do lipca 2017 roku prowadził łotewski Spartaks Jurmala.
reklama

Tak wyglądało wczorajsze "El Clasico"

Tak wyglądało wczorajsze

Złośliwości Linekera podczas "El Clasico"

Złośliwości Linekera podczas
Wczorajsz starcie Realu Madryt z FC Barceloną komentował na bieżąco na Twitterze Gary Lineker. Nie obyło się bez złośliwości kierowanych w stronę drużyny z Madrytu. - Barca prowadzi po pysznym golu. Jeśli dalej tak to będzie wyglądać to nie widzę Realu w przyszłorocznej Lidze Mistrzów - pół żartem, pół serio podsumował grę obu ekip były piłkarz "Dumy Katalonii". Oczywiście Lineker nie omieszkał również zaznaczyć, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.
za:marca.com

Piłkarze Juve podziękowali Szczęsnemu po meczu z Romą

Sędzia odgwizdał koniec spotkania, a piłkarze "Starej Damy" postanowili podziękować polskiemu bramkarzowi za uratowanie 3 punktów. Co za widok!
reklama

Synek RVP zaprezentował swoje skillsy

Shaqueel van Persie ma dopiero 11 lat, ale już widać, że świetnie radzi sobie z piłką. Pójdzie w ślady znanego taty?
źródło:youtube.com

Najstarsi reprezentanci Polski w historii

Najstarsi reprezentanci Polski w historii

Kiełpin skomentował zaczepki Grabary

Kiełpin skomentował zaczepki Grabary
Po jakimś meczu zahaczył mnie swoim wpisem. Ja nie spędzam za dużo czasu na Twitterze, ale ludzie mi to wysłali, więc odpowiedziałem. Po czasie zauważyłem, że jego zaczepki są formą chęci wypromowania się. On tak funkcjonuje, jego sprawa. Najwidoczniej chce, żeby o nim mówiono. Mnie taki rozgłos nigdy nie był potrzebny. Podchodzę do tego z dystansem. Z każdym zawsze chętnie porozmawiam, dopóki dialog jest na odpowiednim poziomie. Każdy żart powinien być smaczny. Istnieje jednak pewna granica. Wydaje mi się, że na razie nie została przekroczona.
Seweryn Kiełpin za:przegladsportowy.pl
reklama