reklama

Piękny gol PSV, aż bramkarz poleciał nie w tą stronę

Mecz PSV - Vitesse i piękny gol z dystansu Lozano
źródło:dailymotion.com
reklama

Parodia meczu Realu Madryt z Barceloną

Ekipa 442oons przygotowała świąteczne podsumowanie sobotniego "El Clasico" - nie obyło się bez śpiewu i bez małych złośliwości ;)
źródło:youtube.com

Jedyny piłkarz reprezentacji, któremu nie uderzyła "sodówa"

Jedyny piłkarz reprezentacji, któremu nie uderzyła
Sodówka? Oczywiście. Każdemu odbija. Mnie odbiło już w Legii. Wtedy zacząłem być arogancki. I do dziś tak mnie odbierają. Ale nie chcę tego zmieniać, trudno. Sodówka - choć nie jest do niczego potrzebna - jest nieunikniona. Jeśli prosty chłopak z małej miejscowości nagle zaczyna mieszkać w Warszawie czy innym dużym mieście, gra w reprezentacji, czyta o sobie w gazetach i zarabia dobrą kasę, to nie może się przed tym obronić. Wyjątki? Może jakieś są. O, jeden jest w reprezentacji. To Karol Linetty. Ewenement. Chłopak jest bardzo dobrze wychowany. "Dzień dobry", "dziękuję", "proszę", "pan", "pani". Kiedy na niego patrzę, myślę sobie, że chciałbym, aby tak zachowywały się kiedyś moje dzieci. Karol jest tym samym gościem, który przyjechał wystraszony na pierwsze zgrupowanie. Nie zmienił się nic a nic.
Artur Boruc za:LOGO

MESSI BEZ BUTA zepsuł Święta w Madrycie

Co to się wczoraj działo! Jeszcze przed wigilią musicie zobaczyć najlepsze memy z sobotniego "El Clasico".
źródło:youtube.com
reklama

Wielkie wyróżnienie dla Marka Zuba

Wielkie wyróżnienie dla Marka Zuba
Obecnie Marek Zub jest trenerem Szachtiora Soligorsk, a wcześniej do lipca 2017 roku prowadził łotewski Spartaks Jurmala.

Tak wyglądało wczorajsze "El Clasico"

Tak wyglądało wczorajsze

Złośliwości Linekera podczas "El Clasico"

Złośliwości Linekera podczas
Wczorajsz starcie Realu Madryt z FC Barceloną komentował na bieżąco na Twitterze Gary Lineker. Nie obyło się bez złośliwości kierowanych w stronę drużyny z Madrytu. - Barca prowadzi po pysznym golu. Jeśli dalej tak to będzie wyglądać to nie widzę Realu w przyszłorocznej Lidze Mistrzów - pół żartem, pół serio podsumował grę obu ekip były piłkarz "Dumy Katalonii". Oczywiście Lineker nie omieszkał również zaznaczyć, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.
za:marca.com
reklama