reklama

Świąteczne "Last Christmas" Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak pokazał drobną próbę swoich wokalnych umiejętności. Pytanie tylko... dlaczego tak krótko? :D
reklama

Manchester City będzie musiał dopłacić za Sane

Manchester City będzie musiał dopłacić za Sane
Manchester City w obecnym sezonie wyrasta na głównego kandydata do zdobycia mistrzostwa Anglii oraz wymieniany jest w gronie najpoważniejszych pretendentów do triumfu w Lidze Mistrzów. Wygrana ekipy Pepa Guardioli w tych rozgrywkach może jednak oznaczać uszczuplenie budżetu na rzecz Schalke 04. Wszystko z powodu zapisu w umowie transferowej Leroya Sane. Piłkarz trafił do Manchesteru City w 2016 roku za zawrotną kwotę 50 mln €. Jak podali dziennikarze niemieckiego "Bilda", dodatkowy 1 mln € trafi na klubowe konto Schalke w przypadku zdobycia przez ekipę "The Citizens" mistrzostwa Anglii oraz taka sama kwota zostanie przelana za triumf w Lidze Mistrzów. Co więcej, już za sam awans angielskiego klubu do finału tych rozgrywek Schalke otrzyma 500 tys. euro.
za:bild.de

Świąteczna stylówa Krychowiaka i Celii

Świąteczna stylówa Krychowiaka i Celii

Pierwsza wspólna wigilia Lewandowskich z Klarą

Pierwsza wspólna wigilia Lewandowskich z Klarą
"Nasza pierwsza wspólna wigilia. Życzymy Wam magicznych momentów" - tak na Instagramie wigilię uczcili Robert i Anna Lewandowscy.
reklama

Niezapomniany "Boxing Day" z 1963 roku

Niezapomniany

Neville: ''Manchester City jeszcze nie jest wielką drużyną''

Neville: ''Manchester City jeszcze nie jest wielką drużyną''
Nie mogę umieścić tej ekipy Manchesteru City wśród wielkich drużyn, ponieważ nie sięgnęła ona jeszcze po tytuł mistrzowski. Gdy wygrają mistrzostwo, będzie można powiedzieć, że to wspaniałe osiągnięcie, ale by stać się jednym z najlepszych zespołów w historii angielskiego futbolu, musisz zrobić to parokrotnie. Chelsea pod wodzą José Mourinho, Manchester United Sir Alexa Fergusona czy Liverpool na przestrzeni lat - to były świetne drużyny. Na pewne rzeczy trzeba patrzeć jednak szerzej. Nigdy nie widzieliśmy niczego podobnego, ale uspokójmy się i bierzmy pod uwagę szerszy obraz. Myślę, że City musi wygrać kilka mistrzostw i sięgnąć po triumf w Lidze Mistrzów, by faktycznie stać się wspaniałym zespołem.
Gery Neville za:Sky Sports

103. rocznica "Bożonarodzeniowego Rozejmu"

103. rocznica
reklama