reklama

Kandydat do bramki sezonu angielskiej League Two.

Mecz 23 kolejki angielskiej League Two pomiędzy Coventry City a Wycombe. Kapitalnym golem popisał się piłkarz Coventry - Michael Doyle.
źródło:dailymotion.com
reklama

Polska chce zorganizować dwie duże imprezy

Polska chce zorganizować dwie duże imprezy
Chcemy zorganizować Mistrzostwa Świata do lat 20 w 2019 rokuj ze względu na 100-lecie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Indie i Peru to nasi rywale. Podejrzewam, że ten pierwszy kraj oferuje FIFA pieniądze za organizację tego turnieju, my z kolei przygotowaliśmy budżet, w którym FIFA musi nas wesprzeć. W czerwcu dowiemy się też, czy Gdańsk otrzyma finał Ligi Europy w 2020 roku. Nie ukrywam, że byłoby to dla mnie dużą sprawą, bo w 2020 roku minie osiem lat mojej kadencji.
Zbigniew Boniek za:polsatsport.pl

"Przełomowa" drużyna roku w Lidze Mistrzów

Capello oskarża piłkarzy Bayernu o bunt

Capello oskarża piłkarzy Bayernu o bunt
Heynckes wrócił na ławkę i każdy zastanawia się, jak zdołał natychmiast opanować zespół. Myślę, że to zasługa piłkarzy, którzy wzięli sprawy w swoje ręce. Trener może robić wiele rzeczy, ale jeśli zawodnicy nie chcą dać z siebie czegoś więcej, czego nie dali pod wodzą Carlo Ancelottiego... Rozpętali wojnę przeciwko niemu, chcieli, żeby został zwolniony. A teraz, by pokazać, że to Heynckes jest właściwym trenerem, dają z siebie wszystko.
Fabio Capello za:sport.sky.it
reklama

W 2017 roku karierę zakończyło wiele legend futbolu

W 2017 roku karierę zakończyło wiele legend futbolu

Juan Mata wyjaśnił swoją ''cieszynkę'' z meczu z Leicester City

Juan Mata wyjaśnił swoją ''cieszynkę'' z meczu z Leicester City
Wszystko wzięło się od spotkania z dziećmi z fundacji OSCAR, z którą współpracujemy w ramach Common Goal. Przybyły one z Mumbaju do Old Trafford, by mnie odwiedzić i w pewnym momencie ktoś zapytał, czy po jednym z goli mógłbym ich w ten sposób pozdrowić. Nie zrobiłem tego po pierwszej bramce z Leicester, ponieważ potrzebowaliśmy jeszcze jednego trafienia, ale po drugiej nie miałem już wątpliwości.
Juan Mata za:manutd.com

Świąteczne "Last Christmas" Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak pokazał drobną próbę swoich wokalnych umiejętności. Pytanie tylko... dlaczego tak krótko? :D
reklama