reklama

Messi z rodziną wpadli do Św. Mikołaja

Messi z rodziną wpadli do Św. Mikołaja
reklama

Kolejny słynny klub chce Odjidję-Ofoe

Kolejny słynny klub chce Odjidję-Ofoe

Najlepszy zawodnik, jakiego trenował Capello

Najlepszy zawodnik, jakiego trenował Capello
Najlepszy zawodnik, którego trenowałem? Ronaldo. Pomijając fakt, że musiałem go sprzedać, żeby sięgnąć po mistrzostwo z Realem Madryt. On ważył 96 kilogramów. Zapytałem go ile ważył, kiedy zdobył Mistrzostwo Świata w Korei Południowej i Japonii, odparł, że 84. Poprosiłem go wtedy, żeby schudł do przynajmniej 88 kilogramów.
Fabio Capello za:Sky Sport Italia

Piękny gest Galatasaray wobec Eboue

Piękny gest Galatasaray wobec Eboue
Emmanuel Eboue przeżywa obecnie bardzo ciężki okres w życiu. Były zawodnik między innymi Arsenalu czy Galatasaray ma wielkie kłopoty finansowe, gdyż znaczną większość zarobków zgromadzonych w trakcie kariery oddawał byłej żonie, z którą się ostatecznie rozwiódł. Iworyjczykowi grozi teraz eksmisja z obecnego mieszkania, a dodatkowo po rozwodzie zmaga się on z poważną depresją. Jak podały jednak tureckie media, pomocną dłoń do 34-latka wyciągnął Galatasaray. Eboue ma niebawem otrzymać licencję trenerską i zostanie zatrudniony w roli asystenta trenera drużyny do lat 14, co ma mu pomóc powrócić na właściwe tory i dać impuls do rozpoczęcia nowej ścieżki kariery.
za:90min.com
reklama

Kandydat do bramki sezonu angielskiej League Two.

Mecz 23 kolejki angielskiej League Two pomiędzy Coventry City a Wycombe. Kapitalnym golem popisał się piłkarz Coventry - Michael Doyle.
źródło:dailymotion.com

Polska chce zorganizować dwie duże imprezy

Polska chce zorganizować dwie duże imprezy
Chcemy zorganizować Mistrzostwa Świata do lat 20 w 2019 rokuj ze względu na 100-lecie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Indie i Peru to nasi rywale. Podejrzewam, że ten pierwszy kraj oferuje FIFA pieniądze za organizację tego turnieju, my z kolei przygotowaliśmy budżet, w którym FIFA musi nas wesprzeć. W czerwcu dowiemy się też, czy Gdańsk otrzyma finał Ligi Europy w 2020 roku. Nie ukrywam, że byłoby to dla mnie dużą sprawą, bo w 2020 roku minie osiem lat mojej kadencji.
Zbigniew Boniek za:polsatsport.pl

"Przełomowa" drużyna roku w Lidze Mistrzów

reklama