Townsend doprowadza do remisu

Świetny początek drugiej połowy meczu w wykonaniu Crystal Palace. Po kilku minutach od wznowienia gry remisują z Arsenalem 1-1!

Akcja z akwarium z czasów Polonii Warszawa

Mieszkanie było duże, więc stół w kuchni też mieliśmy słuszny. Jak „Teo” przychodził sobie robić kanapkę, to najpierw łokciem odgarniał wszystko, co leżało na blacie, żeby znaleźć trochę miejsca. Pierwszy raz widziałem masło, na którym wyrosły włosy! Pewnego razu w środku nocy obudził mnie huk a później głośny śmiech. Okazało się, że to Łukasz z innym kolegą z drużyny chciał się napić herbaty. Nie mieli w czym jej zaparzyć, więc wzięli akwarium po złotej rybce – taką wielką szklaną kulę. Wrzucili tam z 10 torebek, nalali wrzątku, po czym okazało się, że ani się z tego nie napiją, bo za gorące, ani nie przeleją do czegoś innego. No to szybka akcja – wynieśli to na balkon na śnieg, by ostygło. Akwarium oczywiście nie wytrzymało tej próby!
były bramkarz m.in. Polonii Warszawa Łukasz Skowron za:weszlo.com

Marc Bartra wyskoczył z Busquetsem do Disneylandu

To jest dopiero realizm

Niesamowita statystyka rzutów karnych Barcelony w 2017 roku

Statystyka rzutów karnych pokazuje jak bardzo defensywa Dumy Katalonii w 2017 roku była szczelna i nie popełniała błędów. W tym roku kalendarzowym został podyktowany tylko jeden karny przeciwko Barcelonie w poprzedniej edycji Pucharu Króla i został przez Gameiro nie trafiony. Zaś dla Barcy sędziowie 16 razy dyktowali karne i 13 razy trafiały do siatki.

Mocny strzał Lacazette'a i dobitka Mustafiego

1:0 dla Arsenalu w meczu z Crystal Palace!

Oryginalna stylówka Aubameyanga

Wenger ma znowu problemy z suwakiem

Okazuje się, że Crystal Palace to nie jest jedyny rywal Arsene'a Wengera tego wieczoru.

Rada Nemanji Nikolicia dla Jarosława Niezgody

Niezgoda wybrał dobry numer – 11, mam nadzieję, że przyniesie mu szczęście, jak kiedyś mnie. Ma nosa do goli, dobrze się ustawia w polu karnym. A przy tym jest młody, może się jeszcze poprawić. Potrzebuje czasu. Tyle że w Legii każdego dnia jest presja. Jeśli będzie umiał sobie z nią poradzić, to będzie odnosił sukcesy. Musi ciężko pracować.
Nemanja Nikolic za:przegladsportowy.pl, wywiad Macieja Kaliszuka

Wojciech Jagoda pięknie pożegnał Stanisława Terleckiego

Vincenzo Montella i nowe porządki w Sevilli

MEGA uderzenie Quaresmy z rzutu wolnego

W 94. minucie meczu Besiktas - Osmanlispor Ricardo Quaresma podszedł do rzutu wolnego i... Co za brama!